Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder UHD 88 - jak podglądać siłe i jakość kanałów?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dekoder UHD 88 - jak podglądać siłe i jakość kanałów?

► W temacie w związku z poniższym wpisem doprecyzowano tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Znam tylko możliwość wejścia do menu infolinii/serwisowego(?) poprzez naciśnięcie przycisków D-C-D (niebieski-żółty-niebieski) i potem po wybraniu opcji "tv satelitarna" można "cykać" po jednym programie w kolejności mi nieznanej. Jest to bardzo niewygodne, żeby sprawdzić poziom sygnału dla konkretnego kanału, który jest daleko na tej liście. Można jakoś inaczej?

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder UHD 88 - jak podglądać siłe i jakość kanałów?

Na dzień dzisiejszy niema takiej opcji i też szkoda że niema takie opcji w pomysłach.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dekoder UHD 88 - jak podglądać siłe i jakość kanałów?

No to kiepsko... akurat kanały tvn-u, które mi czasami tracą na sile i jakości są na tej liście bardzo daleko i gdy chcę je sprawdzić to zanim się doklikam to mnie szlaq trafia Emotikon: Wściekły

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder UHD 88 - jak podglądać siłe i jakość kanałów?

Takie możliwości o jakie się pytasz maja dekodery od Polsatu i NC+ szkoda ze Orange to pominą.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dekoder UHD 88 - jak podglądać siłe i jakość kanałów?

Węszę spisek: "sam nie ustawisz, wezwij naszego montera" 😉

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder UHD 88 - jak podglądać siłe i jakość kanałów?

Ja wole się trzymać z daleka od tych dekoderów od Orange.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dekoder UHD 88 - jak podglądać siłe i jakość kanałów?

Ja tam mogę sobie woleć, taki dali i co im zrobisz?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dekoder UHD 88 - jak podglądać siłe i jakość kanałów?

Ciekawe, że w tym podglądzie poziomu sygnałów mam np. 2 razy TVN Style, z różnymi poziomami, co by oznaczało, że z 2 różnych transponderów a na liście kanałów dekodera TVN Style występuje tylko raz (HD)! Tych kanałów do podglądu jest też mniej niż programów na liście dekodera - może wybrali do podglądu tylko niektóre reprezentatywne dla poszczególnych transponderów?

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder UHD 88 - jak podglądać siłe i jakość kanałów?

To tak tylko poglądowo jest @bluesmanniak, brand ogranicza funkcje sprzętu niestety, na zmiany w oprogramowaniu nie licz.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dekoder UHD 88 - jak podglądać siłe i jakość kanałów?

Na zmiany nie liczę, ale chciałbym jak najwięcej wiedzieć o tym co jest, żeby to wykorzystać a informacji brak.

 

ps. a co to jest "brand"?