Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja podpiętą pod inny internet.

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Telewizja podpiętą pod inny internet.

Witam,

mam pytanie czy jest możliwość podpięcia dekoderu Orange pod Funbox który nie jest na mojej umowie? Po przejściu na Orange Love dostałem dekoder który w moim domu niestety jest mi zbędny gdyż korzystam już z innych usług, i pomyślałem o tym aby podpiąć go u innego członka rodziny który również korzysta z Orange. Po pierwszej próbie identyfikacja nie chce mi przejść i wyrzuca błąd połączenia, i tu moje pytanie, czy idzie to jakoś ominąć? Lub czy gdybym aktywował dekoder pod moim funboxem, a następnie podpiął go pod innego funboxa to będzie działać? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Telewizja podpiętą pod inny internet.

Dla ciekawskich zakończenia akcji, a może to też komuś pomóc to nie da się oglądać telewizji kablowej na innym routerze niż nas własny ;D Zaktywowałem go na swoim internecie i też zrobiłem uprawnienia do odbierania kanałów, wszystko działało jak należy, ale po podpięciu pod inny funbox najzwyczajniej w świecie nie dostaje internetu do siebie i jest jakby martwy.. (wisi na logo) Z czasem może spróbuje podpiąć pod satelitę i zobaczę czy to coś da, bo któryś z kolegów wyżej pisał, że router pod który wtedy podpięty jest modem nie potrzebuje nawet połączenia z internetem. Także pomyślałem, aby na zbędny router wklepać swoje dane i podpiąć tylko pod modem. Choć też nie wiem czy by działało, czy nie musi koniecznie być FunBox.. Hmm no nic, dzięki wielkie za pomoc wszystkim piszącym 🙂 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

38 ODPOW. 38

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telewizja podpiętą pod inny internet.

Jeśli to jedna centrala plus wymienisz się danymi do Neostrady, to może pójść. Gorzej że taka przyjemność może być kosztowna. Pamiętaj też że sprzęty trzeba na koniec umowy zwrócić.
Anonim

Nie dotyczy

Telewizja podpiętą pod inny internet.

Tak sobie gdybam ale jak to jest telewizja po IPTV to nie ale po SAT chyba jest to możliwe korzystać w innym miejscu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Telewizja podpiętą pod inny internet.

Wychodzi na to samo bo uprawnienia bierze z internetu.  Jednak co by było gdyby ktoś miał w domu też Funboxa? W IPTV by raczej nie dało, karta TV musi być zamontowana na centrali podobno, ale w SAT? Czemu nie!

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja podpiętą pod inny internet.

@ludwik1Po SAT będzie działać w innym miejscu też na mobilnym Internecie, na IPTV tylko tam gdzie jest usługa, można podłączyć inny router nie koniecznie FB czy LB jak Asus DSL-AC68U i TV będzie działać     

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja podpiętą pod inny internet.

@Yeltet po pierwsze jaki dekoder? Po drugie kablem go spiąć z FunBox i musi działać jak jest net, jak nie był aktywowany to u siebie aktywuj, potem będzie działać gdziekolwiek, dekoder sat ma kartę więc nie jest przypisany do lokalizacji, uprawnienia przejdą bez problemów.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Telewizja podpiętą pod inny internet.

Dzięki wielkie wszystkim za pomoc 🙂 Dekoder to Sagemcom WHD 80 podpięty pod Funboxa (1.0 ?). Właśnie chciałem wiedzieć czy IPTV by chwyciło bo SAT niestety w tym miejscu nie mam, a chciałem spróbować po najniższej linii oporu 🙂  

@Piotrekk85 Co miałeś na myśli mówiąc o dodatkowych opłatach jeśli mogę wiedzieć? Czy Orange mogłoby naliczyć na tą drugą umowę jakieś dodatkowe opłaty z tego powodu? 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Telewizja podpiętą pod inny internet.


@ludwik1napisał(-a)

Wychodzi na to samo bo uprawnienia bierze z internetu.  


A od kiedy to w wersji SAT bierze uprawnienie z internetu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telewizja podpiętą pod inny internet.

Jeśli to bardzo stara promocja, to kary były niskie - jakieś max 300 zł. Od kilku lat w promocjach i cennikach że kara za niezgodne z umową korzystanie z usług do trzykrotność cennikowych opłat miesięcznych. Na dziś (patrząc po forach) jeszcze nikt nie narzeka na takie opłaty, ale może kiedyś Orange zmieni politykę.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telewizja podpiętą pod inny internet.

@bluesmanniak: wystarczy mieć router którego panel admina jest na jednym z ustalonych dla danego dekodera adresów IP. Router może nawet nie mieć internetu.