Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja podpiętą pod inny internet.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Telewizja podpiętą pod inny internet.


@Yeltetnapisał(-a)

Dla ciekawskich zakończenia akcji, a może to też komuś pomóc to nie da się oglądać telewizji kablowej na innym routerze niż nas własny ;D Zaktywowałem go na swoim internecie i też zrobiłem uprawnienia do odbierania kanałów, wszystko działało jak należy, ale po podpięciu pod inny funbox najzwyczajniej w świecie nie dostaje internetu do siebie i jest jakby martwy.. (wisi na logo) Z czasem może spróbuje podpiąć pod satelitę i zobaczę czy to coś da, bo któryś z kolegów wyżej pisał, że router pod który wtedy podpięty jest modem nie potrzebuje nawet połączenia z internetem. Także pomyślałem, aby na zbędny router wklepać swoje dane i podpiąć tylko pod modem. Choć też nie wiem czy by działało, czy nie musi koniecznie być FunBox.. Hmm no nic, dzięki wielkie za pomoc wszystkim piszącym 🙂 


Nie rozwiązałeś problemu, to pierwsza sprawa, druga to że widocznie Operator przypisuje dekoder do FB, oczywiście jeśli korzystasz z usług kablowych ( IPTV), kombinuj dalej, powodzenia życzę 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Telewizja podpiętą pod inny internet.

@Piotrekk85 Co masz na myśli, że wymieniłem? 

 

@Anonim Tak IPTV mam, i z tego co widzę nie ma szans aby poszło, może dekoder musi się podłączyć z konkretnym numerem telefonu czy coś w tym stylu. Osobiście całkowicie się na tym nie znam. Potrzebowałem tylko odpowiedzi czy jest taka możliwość aby moja usługa szła na innym modemie i z tego co widzę, owej możliwości niema 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Telewizja podpiętą pod inny internet.

Gdy podłączyłes dekoder z usługi X pod router z usługi Y, to czyje dane Neostrady były na routerze Y? Chodzi mi o dane rejestracyjne Neostrady wpisywane np. przy pierwszym połączeniu z internetem.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Telewizja podpiętą pod inny internet.

No nie moje, rodziny która ma swoją umowę po prostu.

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja podpiętą pod inny internet.

Trochę niejasno napisałem wcześniej, IPTV  w innej lokalizacji nie pójdzie jeśli tam klient nie ma takowej usługi, tyle w temacie, nic nie zrobisz, pozostaje jedynie telewizja satelitarna, oczywiście jeśli instalacja sat jest, wtedy net zbędny czy dodatkowo płatne usługi,


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Telewizja podpiętą pod inny internet.

Jest możliwość włączenia IPTV na innym routerze pod warunkiem że dany router ma możliwość przypisania kilku parametrów VPI/VCI i przekierowania ich na 1 port Ethernet.
Parametry VPI/VCI dla IPTV 8/38, 8/39 i 8/40 (Wszystkie 3 muszą być przekierowane na port ethernet, pod który podłączy się dekoder


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Telewizja podpiętą pod inny internet.

@Yeltet jeżeli rodzina nie miała usługi TV, to nie zadziała. Porty na centrali są konfigurowane pod usługę. Jeżeli jest tylko internet, to TV nie ruszy. Co innego na światłowodzie. Tam takie rzeczy jak przypięcie dekodera z Funboxa A do Funboxa B są możliwe, nawet jak ten ktoś nie ma usługi TV.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 1

Telewizja podpiętą pod inny internet.

Czy jak zrobię sobie dekoder słup, bez dostępu do internetu ale z wprowadzonymi do niego moimi danymi Orange i podepne do niego dekoder po satelicie to powinno śmigać bezproblemowo?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Telewizja podpiętą pod inny internet.

A masz tv sat w Orange? Jeśli tak, to tak.