Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon internetowy do Orange światłowód - jaki?

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2363
  • 9814
  • 83

Telefon internetowy do Orange światłowód - jaki?

@luxpiotr  ja też  mam  telefon stacjonarny Panasonic  tak jak @agat13 tylko inny model Panasonic KX-TG1100PD https://www.ceneo.pl/653321#tab=reviews_scroll Ponad 13 lat go mam i jest bardzo dobry. Jest podłączony do modemu Funbox i działa bardzo dobrze Wydaje mi się że  Panasonic jest najlepszym telefonem stacjonarnym tak jak pisze @agat13 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22015
  • 179

Telefon internetowy do Orange światłowód - jaki?

@luxpiotr 

Dokładnie tak jak pisze @agat13, DECT rządzi. A jeśli w  domu masz mniej niż idealny zasięg GSM, do tego smartfon rezydenta nie wspiera WoWiFi, to taki domowy telefon może być całkiem całkiem użyteczny.

Sam mam co prawda trochę innej marki, ale widzę że już nie za bardzo idzie go kupić, więc nie reklamuję. W każdym razie mam jedną bazę centralnie umieszczoną - sięga na trzy kondygnacje - do tego pięć słuchawek i jest telefon stacjonarny "na sterydach".


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2074
  • 7621
  • 30

Telefon internetowy do Orange światłowód - jaki?

Korzystanie z telefonu "voip" z gniazdka funboksa ma sens w przypadku gdy do momentu doprowadzenia FTTH miało się stacjonarny. Wtedy jest to kontynuacja korzystania z numeru domowego i po prostu trzeba przepiąć swój stary telefon ze starego gniazdka do funboksa. Jeżeli nie było numeru domowego i nie pojawiła się istotna potrzeba korzystania z niego, najlepiej odpuścić.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 255
  • 1625
  • 0

Telefon internetowy do Orange światłowód - jaki?


@pirenejnapisał(-a)

Korzystanie z telefonu "voip" z gniazdka funboksa ma sens w przypadku gdy do momentu doprowadzenia FTTH miało się stacjonarny. Wtedy jest to kontynuacja korzystania z numeru domowego i po prostu trzeba przepiąć swój stary telefon ze starego gniazdka do funboksa. Jeżeli nie było numeru domowego i nie pojawiła się istotna potrzeba korzystania z niego, najlepiej odpuścić.


Oj tam, wydziwiacie. Jak ktoś ma potrzebę, by dzwonić za granicę (do wielu krajów) za darmo, to kupi przyzwoity telefon DECT Siemens lub Panasonic za 100-150zł i będzie zadowolony. A jeszcze jak ma ktoś słaby zasięg (mam beznadziejny) gsm to i do krajowych numerów się przyda, bo będzie to połączenie pewne i wygodne.

Jedyna wada to... namolne dzwonienie różnych speców od fotowoltaiki, garnków czy porad medycznych 😉