Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Straciłem dane na dysku

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Straciłem dane na dysku

Witam,

Po podłączeniu do dekodera samsunga dysku zewnętrzneg aby nagrać program, ten go zainstalował i owszem nagrał ale straciłem wszystkie ważne dla mnie dane po podłączeniu dysku do komputera, nie ma go tam. Nikt też mnie nie poinformował że dekoder sobie formatuje dysk podczas instalacji. Czy da się odzyskać stracone dane z dysku.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Straciłem dane na dysku

Jeśli się znasz, ściągnij jakiś program do odzyskiwania danych.
Jeśli nie, to zostaje skorzystanie z usług firm, które się tym zajmują.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Straciłem dane na dysku

Jeśli się znasz, ściągnij jakiś program do odzyskiwania danych.
Jeśli nie, to zostaje skorzystanie z usług firm, które się tym zajmują.
Anonim

Nie dotyczy

Straciłem dane na dysku

Robią to specjalistyczne firmy i programy.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Straciłem dane na dysku

IOk. Ale czy nie powinno być komunikatu że dysk zostanie zformatowany albo co kolwiek, w instrukcji też brak informacji o tym, monter podczas instalacji telewizji powiedział tylko tyle że podpinam dysk i tyle. Czy Orange nie powinno podnieść za to odpowiedzialności?

 I jaki jest to format, ktoś się orientuje?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Straciłem dane na dysku

W instrukcji jest info. A jaki model dekodera masz?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Straciłem dane na dysku

Samsung gx-pl680ek

W instrukcji nie ma słowa o formacie, jak i podczas instalacji dysku na ekranie nie ma informacje ze nastąpi format czy kontynuować czy nie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Straciłem dane na dysku

Instrukcji chyba jeszcze nie ma nawet. Na stronach pomocy jest info. Jeśli uważasz, że to wina Orange - napisz reklamację np. przez Mój Orange ze swoim oczekiwaniem. Osoby z działu reklamacji przekażą to do ubezpieczyciela Orange - i już dalej otrzymasz info czy Twoje oczekiwanie zostanie spełnione.
Anonim

Nie dotyczy

Straciłem dane na dysku

Dość poważny błąd, też byłbym WŚCIEKŁY gdybym stracił wszystkie swoje dane z dysku. Co prawda te najbardziej cenne trzymam jeszcze na dodatkowych nośnikach, ale......Orange powinno ten przypadek pilnie rozwiązać!!!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Straciłem dane na dysku

Raczej to nie będzie szybka kwestia. Kwestia oceny dysku przez serwis/biegłych. Zweryfikowania logów czy info nie było. Dużo spraw. 😞

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Straciłem dane na dysku

Przyznaje się ze nie powinienem tego dysku podłączyć z tymi danymi alę do głowy mi nie przyszło ze taki coś może się wydarzyć, że żadnej informacji dopiero teraz znalazłem w pomocy ze dane zostaną utracone. Ale to powinno być w inny sposób wykonane jakąś informacja z wyborem czy aby na pewno jestem pewien tego wyboru. Jutro złożę  to reklamacje bo nie odpuszczę.