Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 pauzowanie i cofanie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Samsung ICU 100 pauzowanie i cofanie

I jak, nie zapowiada się chyba na naprawdę tego TimeShifta? Można to gdzieś jeszcze zgłosić, bardziej bezpośrednio?

 

 

 

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Samsung ICU 100 pauzowanie i cofanie

Za chwilę będzie rocznica od zgłoszenia może ktoś z Orange sobie o tym przypomni

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 pauzowanie i cofanie

@balbina12 , może dodanie pomysłu w kategorii dekoderów skróci Wasze męki i nie będzie trzeba "świętować" kolejnej rocznicy narzekań? Wiele pomysłów trafiło do zrealizowanych.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Samsung ICU 100 pauzowanie i cofanie

Przecież to nie jest pomysł usprawnienia - tylko zgłoszenie usterki - nieprawidłowo działającej funkcji timeshift - na tym forum Orange zadeklarował że prace trwają …….,

chociaż usprawnienia też by się przydały - teraz działa tak, że po przełączeniu na program i rozpoczęciu nagrywania - nagrywanie rozpoczyna się dopiero po ok 1 min od przełączenia,

ponadto  wciskając  przycisk nagrywania w programie, który oglądamy od jakiegoś czasu nagrywanie  rozpoczyna się od momentu wciśnięcia przycisku, a nie od początku oglądanego materiału ( tak działa u konkurencji od wielu lat).

btw - gdzie jest ta strona do zgłaszania pomysłów? 

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 pauzowanie i cofanie

@JacekBad  w menu głównym forum rozwiń trzy poziome kreski.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Samsung ICU 100 pauzowanie i cofanie

Przecież ta usterka dotyczy wszystkich, ja to nie rozumiem, że ludzie nie zgłaszają tego na potęgę. Czy developerzy są w ogóle świadomi tego? Gdzie jeszcze to można zgłosić? Bardzo chętnie to zrobię, bo kluczowa opcja, dla której dokupowałem dysk, a nie działa. Marne 5 minut to sobie i bez dysku mogłem zapauzować

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samsung ICU 100 pauzowanie i cofanie

Każda zmiana wpływa na kilkadziesiąt innych rzeczy. Soft dekoderów wydawanych za free jest wydawany wolno bo musi być przetestowany by nie zezłościć reszty klientów którzy na zauważone błędy nie narzekają. Prędko zmian nie będzie niestety.