Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 - jaki jest nr najnowszego firmware?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

Samsung ICU 100 - jaki jest nr najnowszego firmware?

Witam!

 

Czy ktoś może mi podać nr najnowszej wersji firmware do dekodera Samsung ICU 100? Moja aktualna to 02.19.40.

 

Pytam ponieważ przy dzisiejszym uruchomieniu dekoder nie wyświetlił menu startowego, tylko przeszedł do konfiguracji, potem zaczął wczytywać jakieś ustawienia, a przy okazji wykasował mi całą listę ulubionych kanałów (!)

 

Ponieważ dekoder ten mam dopiero od dwóch miesięcy, więc nie wiem czy w wypadku aktualizacji pojawia się jakiś komunikat typu "Dostępna jest nowa wersja oprogramowania, czy chcesz kontynuować", czy też proces ten przebiega całkowicie w tle bez informowania użytkownika, a jedynym śladem po aktualizacji jest konieczność ponownego skonfigurowania dekodera?

 

Dzięki za dodatkowe informacje.

 

pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Samsung ICU 100 - jaki jest nr najnowszego firmware?

@ptr1 To jest najnowszy aktualny soft do ICU100. Aktualizacje odbywają się w nocy bez konieczności akceptacji i nie powodują utraty ustawień. Coś się musiało w samym dekoderze wykrzaczyć. Jeśli będzie się to powtarzało, zgłoś usterkę na czacie i wymień urządzenie, bo to wygląda na jakiś factory reset wygenerowany p0rzez urządzenie

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Samsung ICU 100 - jaki jest nr najnowszego firmware?

@ptr1 To jest najnowszy aktualny soft do ICU100. Aktualizacje odbywają się w nocy bez konieczności akceptacji i nie powodują utraty ustawień. Coś się musiało w samym dekoderze wykrzaczyć. Jeśli będzie się to powtarzało, zgłoś usterkę na czacie i wymień urządzenie, bo to wygląda na jakiś factory reset wygenerowany p0rzez urządzenie


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Samsung ICU 100 - jaki jest nr najnowszego firmware?

"Aktualizacje odbywają się w nocy bez konieczności akceptacji..."

 

Dodam jeszcze, że jedna aktualizacja odbywa się raz na kilka lat...  🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Samsung ICU 100 - jaki jest nr najnowszego firmware?


@jarmknapisał(-a)

"Aktualizacje odbywają się w nocy bez konieczności akceptacji..."

 

Dodam jeszcze, że jedna aktualizacja odbywa się raz na kilka lat...  🙂 


A ja dodam że to nie do końca jest prawda. Ostatnia aktualizacja jaknajbardziej wymagała akceptacji.

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Aktualizacja-oprogramowania-ICU100-lipiec-2021/td-p/274931...

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Samsung ICU 100 - jaki jest nr najnowszego firmware?

Takie aktualizacje to o kant...

Miałem na myśli normalne, cykliczne i oficjalne aktualizacje oprogramowania dla wszystkich użytkowników posiadających dekodery w Orange. Aktualizacje raz na pół, czy choćby raz na rok, ale z widocznymi zmianami, poprawą funkcjonalności i działania dekoderów. Aktualizacjami, które wprowadzą choć ułamek oczekiwań i "pobożnych życzeń" zawartych w poniższym wątku... 

Jest tam mnóstwo propozycji i wskazówek do poprawienia w softach dekoderów, które wypisujemy, a raczej wypisywaliśmy, bo nikomu już się nie chce, dlatego, że i tak nikt nie zwraca na nie uwagi i nie wprowadza do użytku...

dekoder Samsung ICU 100 - niedopracowane oprogramowanie - Nasz Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

Samsung ICU 100 - jaki jest nr najnowszego firmware?

Właśnie dostałem na swój dekoder nowy soft ver 03.10.48. Czy ktoś może się orientuje, jakie ulepszenia / nowości zawiera?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Samsung ICU 100 - jaki jest nr najnowszego firmware?


@ptr1napisał(-a)

Właśnie dostałem na swój dekoder nowy soft ver 03.10.48. Czy ktoś może się orientuje, jakie ulepszenia / nowości zawiera?


https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Aktualizacje-dekodera-Samsung-ICU-100/m-p/312452#M7668

 

Przyłącz się do zabawy. Ulepszenia i nowości pozostają tajne. To prawdziwe kuriozum: pracują nad poprawkami przez lata i nie zależy im na tym, żeby pochwalić się co poprawili...🤔


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2080
  • 7653
  • 31

Samsung ICU 100 - jaki jest nr najnowszego firmware?

Nie muszą. To ich sprzęt.