Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 - bez zmian. Brak działania kontroli rodzicielskiej na programach 16+.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samsung ICU 100 - bez zmian. Brak działania kontroli rodzicielskiej na programach 16+.

To jest forum, każdy pisze co chce. Nie zmuszajcie ludzi do pisania, jak nie chcą.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Samsung ICU 100 - bez zmian. Brak działania kontroli rodzicielskiej na programach 16+.

Panowie, spokojnie, żadna tajemnica 😄

 

Chętnie Wam podam ten numer, tylko już nie dziś, bo zarobiony jestem po kokardę i nie mam czasu nawet włączyć TV. Wybaczcie, w przeciwieństwie do niektórych nie siedzę na forum 24/7 😉

 

Nie ukrywam jednak, że chętnie usłyszałbym odpowiedź na moje pytanie (jeśli TO nie jest tajemnica 😉 - czy jest na tym forum ktokolwiek, kto używa tego dekodera i kontrola rodzicielska u niego DZIAŁA?

 

Jeśli nie korzystacie z tej opcji - spróbujcie, proszę, włączyć ja na próbę i dać znać.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Samsung ICU 100 - bez zmian. Brak działania kontroli rodzicielskiej na programach 16+.

@Janhalb Teoretycznie każdy korzysta, bo to jest jeden z etapów instalacji, a monterzy z defaultu wpisują 1111. Tak jest przyjęte w moim regionie. Instruują abonenta o możliwości zmiany i tyle


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Samsung ICU 100 - bez zmian. Brak działania kontroli rodzicielskiej na programach 16+.

Teoretycznie każdy korzysta, ale żeby działało, trzeba zaznaczyć w ustawieniach m. in. od jakiego wieku ma być blokada. Dlatego pytam, u kogo działa (praktycznie). 🙂

 

Czyli (żeby nie było wątpliwości) kto ma tak, że np. ustawia kontrę rodzicielską na programy 16+ i rzeczywiście jak na jakimś kanale jest program 16+, to się blokuje i żąda hasła.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 17
  • 0

Samsung ICU 100 - bez zmian.

A ja mam 02.15.40 Dziś otrzymałem aktualizację EKO. Oczywiście trzeba było przy okazji utrudnić ludziom życie. Po wciśnięciu klawisza OK pojawia sie jako pierwsze STRESZCZENIE a nie jak wcześniej OGLĄDAJ. Trzeba wykonać dodatkowe 2 kliknięcia na pilocie. BRAWO ORANGE !!!