Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 AVout

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

Witam serdecznie. Interesuje się ofertą LOVE jednak mam pytanie odnośnie dekodera Samsung ICU 100, a dokładnie jego wyjścia AV. Mam zamiar podłączyć do tego wyjścia dość leciwy już sprzęt audio, który nie ma pilota. Nie chciałbym też zmieniać tego sprzętu bo jest naprawdę wysokiej klasy.

Interesuje mnie czy z poziomu dekodera ICU 100 jest możliwość regulacji poziomu audio na wyjściu AV, tak żebym miał pokrętło głośności wzmacniacza ustawione na stałą wartość, a pilotem od dekodera regulował głośność na kolumnach podłączonych do wzmacniacza.

W salonie Orange ludzie nie są w stanie odpowiedzieć na to pytanie, mam nadzieję że pomożecie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Samsung ICU 100 AVout


Michu_t napisał(-a):

Fajnie by było gdyby więcej niż jedna osoba rozwiała moje wątpliwości.


Potwierdzam. Specjalnie przed chwilą sprawdziłem. Mam ICU 100 i podłączony do niego stary analogowy wzmacniacz kablem jack->2x cinch (analogowe audio). Podczas regulacji głośności pilotem od dekodera na wyświetlaczu pojawiają się cyferki od U00 do U16 i dźwięk w głośnikach wzmacniacza się ścisza i zwiększa głośność - gałka regulacji głośności wzmacniacza nieruchoma. 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

35 ODPOW. 35

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Samsung ICU 100 AVout

Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 AVout

@Michu_tTylko że ten dekoder jest do światłowodu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Samsung ICU 100 AVout

A love nie można mieć na światłowodzie?
Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 AVout

Tak można Emotikon: Bardzo szczęśliwyAle padło pytanie odnośnie o dekoder Samsung ICU 100 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

U mnie jest światłowód więc spoko. Dzięki za odpowiedź. Pytałem dlatego bo w Horizonie od UPC nie ma takiej możliwości a ta opcja jest dla mnie bardzo ważna

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Samsung ICU 100 AVout

Jak nie ma? też jest.

A czego dokładnie oczekujesz? chcesz rozdzielić audio od video?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 6
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

W Horizonie od UPC paruje się tv z dekoderem i pilotem od dekodera zmienia się głośność na telewizorze a nie na dekoderze. Mi zależy na tym żeby podłączyć pod avout sygnał audio do wzmacniacza i regulować głośność w samym dekoderze, tak żebym nie musiał nic przy wzmacniaczu majstrowac.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36208
  • 1366

Samsung ICU 100 AVout

To zależy od sprzętu, ale jak robisz podłączenie (nie przed HDMI), to na większości urządzeń nie ma parowania głośności.

Ale coś czuję, że chodzi Ci o coś innego albo się nie rozumiemy.
Anonim

Nie dotyczy

Samsung ICU 100 AVout

@Michu_t  Chcesz regulować głośnością z pilota od dekodera a wizja będzie na TV ja ciebie rozumiem ale będzie to trzeba sprawdzić jak to będzie działało.