Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung ICU 100 AVout

ROZWIĄZANE

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

Przepraszam wszystkich że tak długo się nie odzywałem ale zmieniłem operatora tel i moje konto Michu_t wygasło.
Oczywiście wszystkim którzy wzięli udział w moim temacie dziękuję za pomoc i zaangażowanie.
Nie mam niestety jak wam podziękować bo jak pisałem, na moje konto Michu_t nie mogę się zalogować.
Mam nadzieję że zrozumiecie

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Samsung ICU 100 AVout

@Michu_t1

sprawę zatem załatwimy przez PW 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

Gdyby ktoś próbował zastąpić oryginalny kabel Audio AV to kolejność sygnału we wtyku jack AV od czubka Video/Prawy/Lewy/Masa. Kabel dołączany do zestawu wiadomo nie jest najwyższych lotów. Mam podłączony analogowo do starego wzmacniacza Akai. Reguluje głośność z pilota dekodera (również mogę na wzmacniaczu ale oczywiście innym pilotem). Poziom sygnału na wejściu jest zbliżony do innych źródeł typu CD czy z karty dźwiekowej/DAC. Dźwięk w dekoderze mam ustawiony na stereo. Mimo tego na niektórych kanałach (np. Nickelodion, HGTV) gdy korzystałem z dźwięku wyjścia optycznego w dekoderze ICU 100 miałem tylko trzaski, większość kanałów poprawnie. DACi na których sprawdzałem to SMSL Sanskrith 6 i SMSL AD18. Ktoś miał taki przypadek?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

GrzegorzM Jack jest 2.5mm czy 3.5 mm?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 5
  • 0

Samsung ICU 100 AVout

Od GrzegorzM

Jack jest typowy 3.5mm.

Obecnie nie korzystam już ze światłowodu Orange i ICU 100 Samsunga.

Pozostał mi kabel jack-jack , który zrobiłem na potrzeby podłączenia do własnego sprzętu audio, zainteresowanej osobie mogę odstąpić. Kabel jest na bazie Klotz MY206, jak się nie trudno domyślić, z powodzeniem zastępował on oryginalny szajsowaty kabel AV od dekodera.

W razie co pisać na PW.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Samsung ICU 100 AVout

Od prawie 2 lat mam podłączony ICU100 optykiem do głośników Logitech Z5500 i nie zauważyłem problemów choć przyznam, że wymienione wyżej kanały raczej pomijam 🙂

Z ciekawości sprawdzę te 2 konkretne.