Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przypadłość dekodera 4K stream


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 122
  • 617
  • 2

Przypadłość dekodera 4K stream

Teraz nie jestem w stanie tego sprawdzić, ale z tego co pamietam netflix wyświetla się w tej aplikacji telewizyjnej.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

Przypadłość dekodera 4K stream

Nie mam co prawda innego telewizora, ale podepnę dekoder do monitora i sprawdzę. Dziękuje, dam znać jak sprawdzę na monitorze.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2386
  • 9871
  • 85

Przypadłość dekodera 4K stream

@Denys4k  zerknij jeszcze do tego linka z forum Nasz Orange był podobny problem z dekoderem 4K Stream  Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Dekoder-4k-Stream-czarny-obraz-po-uruchomieniu/m-p/331344#...

Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Przypadłość dekodera 4K stream

Netflix wyświetla się w swojej aplikacji. Orange TV jest aplikacją tylko do odbioru IP TV od Orange, do niczego więcej, obsługuje telewizję na żywo, "nagrania" z multinagrywarki i VOD.

Co do efektu czarnego ekranu to albo coś jest skopane w tej aplikacji (bardzo prawdopodobne), albo dekoder jest zepsuty albo może kabelek HDMI jest jakiś nieco skopany. Mam ten dekoder, mam też jakiś TV Samsunga i nic się u mnie takiego nie dzieje ani nigdy nie działo.

Można pogrzebać w ustawieniach dotyczących głębi kolorów i rozdzielczości - może apka ma w tym zakresie jakieś błędy i np. tak rozumie poprawienie głębi kolorów na sprzęcie który nie do końca rozumie o co chodzi z tym HDR? Oczywiście spekuluję, ale zachęcam do eksperymentów z opcjami - w końcu nie ma ich wiele.