Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomijanie kanałów przy przełączaniu - Samsung ICU 100

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Pomijanie kanałów przy przełączaniu - Samsung ICU 100

Cześć,

 

Zauważyłem w piątek wieczorem, że dekoder pomija pierwsze 15 kanałów, potem również pewien ich zakres przy zmianie na pilocie przez +P-. Ogólnie jakiś bałagan. Da się je wybrać z listy czy po numerze. Nie wiem czy była rzeczywiście jakaś aktualizacja, bo nie był w tym momencie restartowany, ale coś się pojawiło przez chwilę po odłączeniu zasilania. Ale to też nie pomogło, bo kanały wciąż przeskakują.

 

Ktoś też się z tym spotkał?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Pomijanie kanałów przy przełączaniu - Samsung ICU 100

Właśnie znalazłem rozwiązanie. Nie do końca chodziło u ulubione, bo nie mam żadnych dodanych, ale nakierowało mnie to na odpowiednie opcje. Pod przyciskiem "lista" są do wyboru listy tematyczne kanałów i tylko z tego wybranego zakresu kanały się przełączały. Ktoś musiał przypadkiem to zmienić (być może ja ;)), ale wróciłem na listę "Orange TV" i już wszystko gra.

 

Dzięki.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Pomijanie kanałów przy przełączaniu - Samsung ICU 100

@RogiZapewnię masz przełączone na opcje ulubione kanały już podobny przypadek był tutaj.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Pomijanie kanałów przy przełączaniu - Samsung ICU 100

Właśnie znalazłem rozwiązanie. Nie do końca chodziło u ulubione, bo nie mam żadnych dodanych, ale nakierowało mnie to na odpowiednie opcje. Pod przyciskiem "lista" są do wyboru listy tematyczne kanałów i tylko z tego wybranego zakresu kanały się przełączały. Ktoś musiał przypadkiem to zmienić (być może ja ;)), ale wróciłem na listę "Orange TV" i już wszystko gra.

 

Dzięki.

Anonim

Nie dotyczy

Pomijanie kanałów przy przełączaniu - Samsung ICU 100

@RogiPrawdopodobnie zachowanie tego klawisza "Lista" jak ulubione ma takie samo zachowanie ale tak nie powinno być? Super że Ci się udało rozwiązać problem.