Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komentarze do artykułu: Ochrona sprzętu przed burzą


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Komentarze do artykułu: Ochrona sprzętu przed burzą

Ten temat to miejsce, w którym można dodawać uwagi do artykułu: Ochrona sprzętu przed burzą. Emotikon: Szczęśliwy

Zapraszam do dyskusji.

11 ODPOW. 11

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Komentarze do artykułu: Ochrona sprzętu przed burzą

Fajny poradnik, ale już kiedyś @Jozefg pisał podobny wpis 🙂 Ciekawy jestem jeszcze wytrzymałości gniazd - takie wyciąganie i wkładanie "wtyczek" po pewnym czasie może sprawić że gniazda te się wyrobią i będą bardzo luźne. Ja preferuję jednak listwy p/przepięciowe z ochroną linii telefonicznej. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Komentarze do artykułu: Ochrona sprzętu przed burzą

@nikodem_dyzma, listwy przy burzy też nic nie dają, ale cichoooo ode mnie tego nie wiesz 😄 Najlepszy sposób jak na filmiku.

 

@nikodem_dyzma😄 wlecome back 😄

Anonim

Nie dotyczy

Komentarze do artykułu: Ochrona sprzętu przed burzą

Internet mam po wi-fi, kabel z netu przed burzą wypinam, jak wychodz z domu tak samo, cały sprzęt Audio/Video na listwach, te wypinam z gniazdka przed burzą i jak wychodzę z domu, anteny sat i naziemnej Tv wypinam z tunerów, 30 lat burza czy przepięcie sprzętu mi nie uszkodziły, tak na marginesie to sprzęt mam drogi i wolę nie ryzykować, gniazdka jak się zurzyją to wymieniam, nie problem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 71
  • 0

Komentarze do artykułu: Ochrona sprzętu przed burzą

Cześć,
Czy jesteśmy zobowiązani przez umowę z Orange (albo w jakiś inny sposób) do zabezpieczenia sprzętu przed burzą? Brak internetu jest uciążliwy, używam go do pracy.

Zamierzam kupić filtr antyprzepięciowy do złącza ADSL, ale jeszcze go nie posiadam.

@konto usunięte: samodzielna wymiana gniazdek nie jest taka prosta jak się wydaje, lepiej wezwać do tego elektryka

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Komentarze do artykułu: Ochrona sprzętu przed burzą

Tu jedynie co można zostawiać przepisy kodeksu cywilnego co do zdroworozsądkowego działania.
Anonim

Nie dotyczy

Komentarze do artykułu: Ochrona sprzętu przed burzą

@frodo, umowa nie dotyczy ochrony przed burzą. To Ty musisz skutecznie chronić swój sprzęt przed skutkami przepięć. Operator na swojej stronie podaje Ci rozwiązania.

Anonim

Nie dotyczy

Komentarze do artykułu: Ochrona sprzętu przed burzą

Prawie dwie godziny dzisiaj bez dostępu do neta. Jak się nagle o 20:00 zrobiło czarno i strasznie, tak nie było zmiłuj. Że też "lampa błyskowa" ma taką piorunującą moc!Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 71
  • 71
  • 0

Komentarze do artykułu: Ochrona sprzętu przed burzą


@Anonimnapisał(-a)

@frodo, umowa nie dotyczy ochrony przed burzą. To Ty musisz skutecznie chronić swój sprzęt przed skutkami przepięć. Operator na swojej stronie podaje Ci rozwiązania.


To nie jest mój sprzęt, tylko sprzęt od Orange.

 

Czyli rozumiem, że "twardych" zapisów umownych nie ma?

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Komentarze do artykułu: Ochrona sprzętu przed burzą

@frodoOd ponad 5/6 lat nowe sprzęty są tak zabezpieczone że nie widać żadnego śladu po przepięciu żaden serwis nie jest wstanie Ci udowodni że jest uszkodzenie po burzy jak znajdę zdjęcie to pokaże na przykładzie TV Samsunga.