Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Podłączenie

► Temat został przeniesiony z kategorii O społeczności - Moderator Wiktor ◄

 

Cześć pytanie za 100 punktów do publiczności ☺

Jak podłączyć konsole i dekoder orange do starego tv który posiada jedno wejście hdmi ponieważ przez euro jakość obrazu jest kiepska 😱

 

Dodam tylko tyle że próbowałem na różne sposoby już podłączanie przez switch hdmi oraz splinterr ale nadal się nie udało 

10 ODPOW. 10

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Podłączenie

moze wymiana telewizora na nowy pomoze(?)  😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Podłączenie

Napewno pomoże tylko jak masz wolne 3/4 tys to możesz przesłać mi to jeszcze dzisiaj go kupie ☺☺


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie

Nie wiem z jakiego pułapu cenowego testujesz switch hdmi. Profesjonalne opcje kosztują powyżej 1000 zł (to nie żart), ale jak radzi @s_a_t_a_n taniej kupić nowy telewizor.

Inna opcja do urządzenia z dwoma wejściami HDMI a jednym wyjściem HDMI jak np. Zidoo X10. Sam jakiś czas temu rozważałem różne podobne opcje. Ale doszedłem do wniosku że kolejny pilot i kolejne kable to za dużo...

Ew. sprecyzuj co Ci się nie udało ze switchami hdmi.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Podłączenie

tam od razu 3 czy 4 tysie. mozna taniej. uwierz mi 🙂
a jakby co to mam znajoma co w bocianie pracuje.
czytajac neta ludzie twierdza ze te splittery czy switche im dzialaja. pewnie kwestia za ile co kto ma i jaka maja specyfikacje


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie

Mi działał switch za 20 zł z allegro (ale dekoder z vectry+ ps3). Ale konieczność ręcznego przestawiania i zasilania switcha kolejnym kablem, mnie zniechęciła.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Podłączenie

Co do switchera to

Jak chodziły jednocześnie 2 urządzenia to można było je przełączyć między jednym a drugim ale jak chciałem żeby tylko jedno chodziło to nie działało

 

Co do splinterr to

Mogło być podłączone tylko jedno urządzenie a jak podłączyłem tylko sam kabel z drugiego urządzenia to już było przekłamanie obrazu lub brak sygnału


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Podłączenie


@Wiktorr01napisał(-a)

Napewno pomoże tylko jak masz wolne 3/4 tys to możesz przesłać mi to jeszcze dzisiaj go kupie ☺☺


Masz stary TV z jednym wejściem HDMI - ale jak nowy, to za 3-4 tysiące?

 

Nie wiem, jakie masz wymagania, ale przyzwoity telewizor FullHD z ekranem około 50" można kupić bez problemów za 1200 - 1500… Na 50 raty 0% w Media Marktcie wychodzi 30 zł miesięcznie…


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Podłączenie

Jak już nowy to tv do grania 

Ponoć najlepiej się spisują tv które posiadają matrycę oled / direct led hdr 10 , imput lag 20/ 30 , Local Dimming cale 40/ 50 może to tylko zwykły marketing ale w wielu opiniach i filmikach wspominają o tym 

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie

@Wiktorr01Czy miałeś coś podobnego jak tutaj wersja ręczna