Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

PROBLEM Z KARTĄ PAMIĘCI


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

PROBLEM Z KARTĄ PAMIĘCI

A więc. Zaczeło się od tego że gdy nagrywałam film, nagle mimo dużej ilości wolnej pamięci pojawił się komunikat o braku pamięci na karcie. Zgrałam pliki na komputer, usunęłam z karty i dalej siadam do nagrywania. Dalej komunikat o braku pamięci. No nic, siadłam do formatowania, podczas tej czynnosci wyświetlło się: wymazywanie nie powiodło się (czy cos w tym stylu, juz nie pamietam co do wyrazu). Po tym wyjęłam kartę z kompa. Po ponownym włozeniu jest napisane: włożony dysk nie jest czytelny dla komputera. Włożyłam więc do kamery i komunikat: Zły format karty. Co zrobić? ps komputer to MacBook Air, karta z firmy SanDisk, a kamera Sony nagrywająca w formacie AVCHD

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

PROBLEM Z KARTĄ PAMIĘCI

@wanessab Uszkodzona karta pamięć.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

PROBLEM Z KARTĄ PAMIĘCI

A wiec co zrobilam nie tak?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37142
  • 1374

PROBLEM Z KARTĄ PAMIĘCI

Te pytanie warto skierować do producenta karty pamięci. Jeśli jeszcze jest na gwarancji/rękojmi, to warto reklamować.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5440
  • 17956
  • 186

PROBLEM Z KARTĄ PAMIĘCI

@wanessab  przy okazji moja osobista refleksja. Jeżeli używamy karty pamięci o maksymalnej dopuszczalnej pojemności, to możemy się liczyć z problemami. Warto też sprawdzić jakie prędkości odczytu/zapisu ma dana karta, bo to ma wpływ na efektywność korzystania, także zapisu zdjęć/filmów. Osobiście doświadczyłem tego w telefonie, włożyłem max pojemność obsługiwaną wg instrukcji i przy robieniu zdjęć, a jeszcze częściej filmików, część z nich nie dało się odczytać. 

Anonim

Nie dotyczy

PROBLEM Z KARTĄ PAMIĘCI

@Misiek62 Uzupełnie twoją wypowiedż na stronie producenta można sprawdzi jak jest odpowiedniakarta pamieci do urzadzenia http://pct1.sandisk.com/NewSearch.aspx i tu też może być problem że jest niewlaściwa karta pamieci do urzadzenia