Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opinia o dekoderze WHD 80


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Opinia o dekoderze WHD 80

Od pół roku jestem użytkownikiem dekodera WHD 80 i chcę tu wyrazić swoją opinię na jego temat. Moja opinia jest negatywna z tego powodu że dekoder co jakiś czas samoistnie traci listę ulubionych kanałów. Owszem wprowadzono możliwość ustawiania kolejności własnej listy kanałów ale cóż z tego gdy i tak cała lista ginie i co tydzień lub najwyżej co dwa tygodnie trzeba wprowadzać ją na nowo. Nie rozumiem tego a nie ma nikogo kto by mi to sensownie wyjaśnił gdzie leży przyczyna takiego zachowania dekodera.

12 ODPOW. 12

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Opinia o dekoderze WHD 80

Z jakiej technologii korzystasz, satelitarna DTH czy kablowa IPTV ?? W tym dekoderze może nie być takiej możliwości (oprogramowanie).


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Opinia o dekoderze WHD 80

Cześć 🙂

 

Dekoder posiada jak najbardziej funkcję kanałów ulubionych i możliwość ustawienia ich kolejności. Dlaczego lista może znikać? Może to być spowodowane zmianą tzw. układu kanałów lub np. ich ilością? Jaka liczba ulubionych była/jest ustawiona u Ciebie?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Opinia o dekoderze WHD 80

@sebaswiderski, posiada, ale oprogramowanie powoduje powrót ustawień wq kolejności operatora. W najbliższych dniach przetestuję temat i wrócę z odpowiedzią. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Opinia o dekoderze WHD 80

Ostatnia aktualizacja dla tego dekodera była chyba w czerwcu. Liczba kanałów ulubionych została zwiększona do 100.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Opinia o dekoderze WHD 80

@BRUNO55, przepraszam, że tak późno, ale wracam z odpowiedzią.

 

Po testach w/w Dekodera z kanałami Ulubionymi, zostały zapisane i po około 2 tygodniach nic się nie zmieniło i dalej są zapisane w Ulubionych. Dlatego polecam przywrócić ustawienia fabryczne, a jak dalej kanały nie zapiszą się w Ulubionych, to wymienić Dekoder.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Opinia o dekoderze WHD 80

Ustawienia fabryczne można przywrócić tylko po kontakcie z infolinią.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Opinia o dekoderze WHD 80

@sebaswiderski, resetowanie do ustawień fabrycznych dokonuje się na dekoderze. Co ma infolinia do tego?

 

Polecam FILM jak przywrócić ustawienia fabryczne na Dekoderze. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opinia o dekoderze WHD 80

@Ron: to zależy co masz na myśli. Ustawienia użytkownika - każdy może sam (miękki reset). W większości dekoderów twardy reset (łącznie z kodami) wymaga działania doradcy BOK.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Opinia o dekoderze WHD 80

Kodami można spokojnie przez dekoder i wszystko od nowa wprowadzasz.