Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę się zalogować na dekoderze


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Nie mogę się zalogować na dekoderze

Mam problem nie mogę się połączyć z tv Orange. Już chyba wszystkiego próbowałem i musiałem zmienić strefę domowa została zmieniona teraz łączy mi się z routerem ale jest test połączenia i powinno być po tym wprowadzenie identyfikatora i kodu poufnego jednak nie ma tego jest tylko kod dla bezpieczeństwa dorosłych. O co chodzi z tym co robię nie tak? Resetowalem już parę naście razy wszystko nic to nie daje ciegle to samo jest. A jak już przejdzie bez wpisywania tych kodów instalacje pokazuje się komunikat brak połączenia sat, gdzie jest to nie możliwe bo antena jest ustawiona odpowiednio. Proszę o pomoc. 

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nie mogę się zalogować na dekoderze

Po wpisaniu kodu bezpieczeństwa przechodzisz dalej w ustawieniach, czy na tym się zatrzymuje?

Kod bezpieczeństwa wymyślasz sobie sam.

Jeszcze sprawdziłbym czy kabel łączący dekoder z routerem nie jest wadliwy. Proponuję podłączyć inny i jeszcze raz sprawdzić.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Nie mogę się zalogować na dekoderze

Tak przechodzi dalej w ustawienia mocy oraz jakości sygnału jednak w obu pokazuje 0%. Sprawdzałem tez na kanale 998 i po sprawdzeniu pokazuje mi ze nie mam dostępu do żadnego kanału. Wymyśliłem sobie ten kod bezpieczeństwa i go wpisałem. Ale jak mam wpisać identyfikator oraz kod poufny skoro nie pokazuje żadne okienko do tego by wpisać? sprawdzałem już kabel i jest ok próbowałem się też połączyć bezprzewodowo ta sama sytuacja.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nie mogę się zalogować na dekoderze

@rafal8884 podajesz, że moc i jakość sygnału pokazuje 0% - czyli jest problem z sygnałem z satelity. Jakiego dekodera używasz? Czy jak teraz byś podłączył dekoder inny niż z Orange, to odbierasz programy, no: TV Polonia, TVP Info (kanały są niekodowane, dlatego te podaję, mogą być inne)?

Jeżeli kanały powyższe odbierasz, to w takim razie możesz mieć uszkodzoną głowicę do odbioru sygnału z satelity w dekoderze Orange.

W tedy proponuję zgłosić uszkodzenie dekodera na BOK i wymienić dekoder na nowy.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Nie mogę się zalogować na dekoderze

Też tak myślałem ale antena była sprawdzana i jest ustawiona dobrze, dekoder Sagemcom WHD 80, tak dokładnie inny dekoder odbiera te kanały bez problemu. Ale dekoder był  wymieniany już raz. W takim razie będę musiał jutro skontaktować się z BOK w tej sprawie.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nie mogę się zalogować na dekoderze

Znam ten dekoder. Identyczny model był w NC+. Świetnie współpracował ze spliterem Emotikon: Bardzo szczęśliwy To tak na marginesie.

Myślałem, że masz inny, który ma podwójne wejście LBN. Ale w tym przypadku nie ma możliwości pomyłki. Musi być wiec coś nie halo z wejściem LBN i głowicą w dekoderze. Dlatego proponuję wymianę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie mogę się zalogować na dekoderze

To jest pierwsza instalacja czy kolejna? zakupiłeś niedawno usługę?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Nie mogę się zalogować na dekoderze

To pierwsza instalacja, tak usługę zamówiłem nie dawno jakiś tydzień temu. Czy to ma jakiś znaczenie? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie mogę się zalogować na dekoderze

Być może nie jest poprawnie aktywowana. Sprawdziłbym czy strefa domowa jest na pewno aktywna w pełni na BOK.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Nie mogę się zalogować na dekoderze

Ta strefę domowa to mam tak jak gdyby na słowo, bo na mój Orange nie pokazuje że jest strefa domowa wyznaczona, a w BOK mówią że jest aktywna tylko że na stronie jest jakiś błąd dlatego nie wyświetla się tam nic.