Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom w iptv


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Multiroom w iptv

Dzięki 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 35
  • 0

Multiroom w iptv

Nie wydaje mi się. To jest dość proste, jak dek sat


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Multiroom w iptv

@Filip_PL  samemu możesz A jak nie czujesz się na siłach można domowic asystę techniczną-jest za free. 

Filozofii w tym nie ma więc samemu ogarniesz temat 😁


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Multiroom w iptv

@PARANOJAasysta techniczna jest za free jak zamówisz od razu z podłączeniem. Jeżeli weźmiesz dekoder w salonie i następnie będziesz chciał asystę do podłączenia bo nie będziesz sobie w stanie poradzić to będzie to już płatne.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Multiroom w iptv

Wczoraj pisałem na czacie z konsultantem i napisał mi ze technicy muszą mi zainstalować dekodery jak mam już internet i się zdziwiłem bo to jest bardzo łatwe do połączenia. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Multiroom w iptv

@RaDo_sny  A jak rozszerzasz usługę o tv to też płacisz za asystę?

NIE. I tak samo jest z multiroomem.

Skoro pracujesz w ORANGE to powinieneś wiedzieć 😉 (podpytaj salony jak to robią 😜).


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Multiroom w iptv

@PARANOJA tak się składa, ze jestem pracownikiem Smart Stora Orange. Czym inym jest dobieranie usligi tv do internetu a czym innym multiroom. Jeżeli Klient zdecyduje się dobrac dekoder w salonie to w przyadku problemów z instalacją. Placi za asystę.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Multiroom w iptv

@RaDo_sny  Twoi koledzy/koleżanki z SSO robią asystę za Free i tego się trzymam 😉 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Multiroom w iptv

Filip_PL nie muszą. Możesz odebrać (przesyłka lub salon) i jeśli dekoder będzie obok modemu to żaden problem. Jeśli będziesz podłączał po wifi musisz wiedzieć, że nie zawsze zasięg sieci bezprzewodowej umożliwia prawidłowe działanie dekodera. Trzeba się wtedy zastanowić nad ułożeniem kabla eth lub zastosowaniem SWB jako odbiornika/retransmitera. Jeśli masz w domu ułożona sieć LAN nie będzie problemu. Warto jednak zrobić testy zasięgu w miejscu w którym będzie stał dekoder (z dala od modemu)