Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom Orange w technologii Wi-FI Sagecom WHD80

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Multiroom Orange w technologii Wi-FI Sagecom WHD80

@Misiek62Już mam przypięty do ulubionych Emotikon: Bardzo szczęśliwy Następny razem będzie ciebie promowałEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Multiroom Orange w technologii Wi-FI Sagecom WHD80

Nie będę ukrywał, że nawet nie wiedziałem o istnieniu Tego wzmacniacza, a już w ogóle o Recenzji @mabud73 i @Misiek62, dlatego dzięki Emotikon: Szczęśliwy Tyle dziennie informacji w całym necie człowiek wyszukuje, a już na NO bym musiał siedzieć 24h, aby być na bieżąco Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Multiroom Orange w technologii Wi-FI Sagecom WHD80

Cześć,

 

Na FB2 w zakładce "moje wifi" w ustawieniach zaawansowanych jest możliwość włączania i wyłączania WPS-a. Może po włączeniu zadziałają + i - na dekoderze po aktywowaniu WPS na modemie...Sprawdź również odległość od modemu do dekodera i siłę sygnału (np. ma wifi analyzerze - na telefonie z Android), bo może problem jest również w słabym sygnale


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Multiroom Orange w technologii Wi-FI Sagecom WHD80

Cześć,

 

Jeśli chodzi o wzmocnienie sygnału wifi, to najlepszym (bezstratowym podczas retransmisji sygnału -jak to się ma w przypadku Range Extenderów) jest podciągnięcie kabla eth na piętro i tam dopiero założenie AP odpowiedniego do zasilanej powierzchni. Daje nam to pewność pokrycia interesującego nas obszaru zupełnie bez strat (AP dostaje pełną transmisje po kablu), a jego umiejscowienie nie zależy od współpracy transmisyjnej z modemem, a od zapotrzebowania na silny sygnał na górze. Dobór sprzętu pozostaje ustalić wedle zasobności portfela, zasięgu wzmocnienia sygnału czy własnych preferencji firmowych