Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mogę użyć jakiś rodzielacz, aby mieć kolejny multiroom po kablu?

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2042
  • 9869
  • 82

Mogę użyć jakiś rodzielacz, aby mieć kolejny multiroom po kablu?

Wyniki sprzed chwili. Odległość około 4m, bez przeszkód. To co może zaszkodzić w poprawnym działaniu telewizji to dołożenie kolejnego multicastowego dekodera po WiFi. Przy czym zakładam, że FB nie wykonuje konwersji MC do UC skoro Orange zaleca podłączać tylko jeden poprzez WiFi. Na koniec: bardzo dobre, dla chcących podłączać tylko po WiFi, jest wprowadzenie do oferty DV8555.

IMG_0281.jpegIMG_0279.pngIMG_0282.jpeg


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13935
  • 57357
  • 691

Mogę użyć jakiś rodzielacz, aby mieć kolejny multiroom po kablu?

@SamotnickU Ciebie ok...Jednak gwarantowanie u innych (nawet dla podobnej odległości) takich samych osiągów bez pomiarów czy orientacji przestrzennej jest nieco ryzykowne. Poza tym sam speedtest to nie wszystko...Ty robisz testy na odbiorniku w iPhonie...Dekodery maja inne odbiorniki i inaczej ustawione anteny. Modemy są pochowane w szafkach, a dekodery za TV (które są jednym wielkim ekranem dla fal radiowych)

Nie chcę się przerzucać argumentami, ale zbyt wiele widziałem u klientów i jestem po prostu ostrożny w wydawaniu zaocznych opinii, że będzie ok....


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2042
  • 9869
  • 82

Mogę użyć jakiś rodzielacz, aby mieć kolejny multiroom po kablu?

@agat13 Odnosimy się do siły sygnału. Straty na szafki i inne przeszkody są już w tę siłę wliczone. Dekodery mają lepiej: mają większe anteny i nie muszą martwić się o wydatek energii, z którym to urządzenia mobilne muszą się liczyć. Rozumiem, że jesteś ostrożny w kwestii WiFi. Mogą być inne powody, że nawet przy silnym sygnale połączenie działa niestabilnie - z tym się muszę zgodzić.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13935
  • 57357
  • 691

Mogę użyć jakiś rodzielacz, aby mieć kolejny multiroom po kablu?

@Samotnickok. Zwróć jeszcze uwagę na info, że to nie pomiar w miejscu docelowym dla 3-go dekodera, a oczyt z drugiego po wifi. Myślę, że oba nie będą stały w tym samym miejscu, stąd ostrożność...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2042
  • 9869
  • 82

Mogę użyć jakiś rodzielacz, aby mieć kolejny multiroom po kablu?

@agat13 Wiem. Na szczęście wyglada na to, że autor nie lubi życia na krawędzi i chce podłączyć się za pomocą przewodu.