Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kabel HDMI 2.0b długości 2m do 4K UHD


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Kabel HDMI 2.0b długości 2m do 4K UHD

Poszukuję dobrego kabla HDMI 2.0b do 4K UHD, 2m, dobrej jakości do 100 zł.

Chodzi o podłączenie dekodera Samsung ICU 100 z TV Samsung 55" QLED Q70R.

Do tej pory używałem TEN KABEL, jednak chyba mam z nim problem o czym pisałem też na tutejszym forum w innym wątku..

 

Tyle jest tego na rynku, że zgłupiałem i nie wiem już który wybrać.. oczywiście zależy mi na jak najlepszej jakości obrazu.

Co polecicie...? Jakiej firmy szukać..?

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Kabel HDMI 2.0b długości 2m do 4K UHD

@jarmk  na telefonie nie wy szukam, ale za 70 do 100zl to już dobry kabel będzie, polecam sklep X-Kom, lub sprzedawcy z Allegro, co tylko kabel markowe sprzedają, bez obaw w tej cenie każdy kabel spełni Twoje oczekiwania, ten z twojego linka mam, dobry jest i 4 miesiące już mi służy, ale mam 5 metrowy ☺


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Kabel HDMI 2.0b długości 2m do 4K UHD

No właśnie chciałbym, żeby ktoś najlepiej polecił jakiś konkret, którego używa... z dobrymi parametrami, dobrej jakości oryginał, bo kupując na Allegro już nie raz się naciąłem na badziewie sprowadzone z Allexpres.. 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Kabel HDMI 2.0b długości 2m do 4K UHD

Wyszukaj jakieś lepsze, to ocenimy czy coś warte ☺


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Kabel HDMI 2.0b długości 2m do 4K UHD

Niedawno kupiłem w myślą o soundbar ale w przyszłości ma być do komputer -> monitor i dlatego kupiłem coś lepszego.

 

KABEL HIGH SPEED HDMI 2.0 Z ETHERNETEM - BIAŁY - 2,5 m 

Anonim

Nie dotyczy

Kabel HDMI 2.0b długości 2m do 4K UHD

@jarmk  znana marka i brat ten kabel w zestawie 4k ma > Lindy 37872 Kabel HDMI 2.0 4K UHD High (75zł za 2 metry) , to co masz w ostatnim twoim linku, nie znam ale skoro drogi to pewnie dobry ;)Speed Cromo Line


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Kabel HDMI 2.0b długości 2m do 4K UHD

Dużo ludzi myśli że jak drogi to dobry i firmy to wykorzystują 😉
Nie zawsze to się sprawdza np. w tonerach do drukarek nie musi.
Płaci się za sprzęt markowy, jest to niejako dodatkowy podatek.

Sam na początku chciałem coś za około 100zł po przeczytaniu opinii zmieniłem zdanie... zobaczymy czy nie zawiodę się.

Anonim

Nie dotyczy

Kabel HDMI 2.0b długości 2m do 4K UHD

@Zeusek  wszystko zależy od sprzętu jaki łączysz kablem HDMI, bo po części masz rację, taki kabel za 30zł da radę przy HD, już 4k (UHD) wymaga lepszych kabli HDMI by spełnić swoje zadanie, podobnie jest z kablami lan, nikt ci nie każe stosować drogich, ale tanie nie trzymają parametrów i potem jest zaskoczenie 😉