Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jeśli ICU100 będzie na wifi, to działa wtedy nagrywanie i przewijanie programów?

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Jeśli ICU100 będzie na wifi, to działa wtedy nagrywanie i przewijanie programów?

Podpinam się do tego wątku z pytaniem. Przymierzam się do przejścia z UPC do Orange. I przy takiej konfiguracji, że korzystam z dekodera samsung, to chyba ten ICU100 z dyskiem zewnętrznym, ale sygnał tv po wifi, a nie po kablu. Czy tu też jest możliwość nagrywania i zatrzymywania i przewijania programu? 
W UPC idą w zaparte, że tylko dekodery na kablu to umożliwiają, a te z tv internetową nie.

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Nagrywanie programów – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12983
  • 53303
  • 619

Jeśli ICU100 będzie na wifi, to działa wtedy nagrywanie i przewijanie programów?

@chris1970  tak. Na tym dekoderze na dwa sposoby. Na własny dysk i za pomocą multinagrywarki, czyli dostępu do programów już nagranych na serwerze ( to tak w skrócie i prosto myśląc)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12983
  • 53303
  • 619

Jeśli ICU100 będzie na wifi, to działa wtedy nagrywanie i przewijanie programów?

@chris1970  tak. Na tym dekoderze na dwa sposoby. Na własny dysk i za pomocą multinagrywarki, czyli dostępu do programów już nagranych na serwerze ( to tak w skrócie i prosto myśląc)


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Nagrywanie programów

Dziękuję za odpowiedź i tylko jeszcze jedno pytanie, jaki dekoder dobrać sobie do multiroom. Biorę pierwszy samsung ICU100, a co do drugiego nie mam pojęcia. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12983
  • 53303
  • 619

Nagrywanie programów

@chris1970  4k stream 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Jeśli ICU100 będzie na wifi, to działa wtedy nagrywanie i przewijanie programów?

Na jakiej podstawie UPC wypowiada się na temat możliwości sprzętu Orange?

Nagrywać na dysku na ICU100 można wszystko. Tyle że przez WiFi ryzykujesz jakością nagrania. W najgorszym razie nie będzie się go dało odtworzyć. WiFi jest zawodne i podatne na zakłócenia. YMMV, ale rozważyłbym jednak kabelek.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Jeśli ICU100 będzie na wifi, to działa wtedy nagrywanie i przewijanie programów?

Na podstawie chęci zniechęcenia klienta do rezygnacji z ich usług 😉

przez tydzień korzystałem z usług play. Sabena - such a bad experience never again. 
wrocilem do UPC, ale nie ze wszystkimi usługami, bo zniknął mi gdzieś po drodze hbo max przy przywracaniu usługi. Przywrócenie kosztuje promocję w postaci przedłużenia umowy na kolejne dwa lata. Są przecwani na tej infolinii.
jestem na etapie ustalania kary umownej i ucieczki od tej firmy. Mam 9 miesięcy do końca umowy.
jak nie będzie bolesna zbytnio kara to idę do Orange na prawdziwy światłowód jak najszybciej. Naprzeciw bloku mam centralę telefoniczną Orange i węzeł. 
w UPC światłowód jest do piwnicy, dalej do mieszkań koncentryk.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12983
  • 53303
  • 619

Jeśli ICU100 będzie na wifi, to działa wtedy nagrywanie i przewijanie programów?

@chris1970  podaj adres budynku, podpowiemy 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 14
  • 0

Jeśli ICU100 będzie na wifi, to działa wtedy nagrywanie i przewijanie programów?

Rzeszów, Staszica 31. 
centrala to budynek z numerem 32.

światłowód w budynku jest od Orange, a nie od firmy współpracującej.