Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wygląda wymiana dekodera przez kuriera? Wymiana z ICU100 na 4K Stream

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jak wygląda wymiana dekodera przez kuriera? Wymiana z ICU100 na 4K Stream

@Anonim  ale przecież kolega wyraźnie pisze że czwarty dekoder z problemem:

 


@crodlaynapisał(-a)
 bo w salonie 4 razy wymienialismy ICU100 i dalej ten sam problem a chcielismy wymienic na 4K Stream

więc jest to jakby wymiana uszkodzonego sprzętu na nowy, z tym że inny model. Czyli według mnie częściowo kwalifikacja jako wymiana, ale z opłatą miesięczną 3,99zł gdyż to inny sprzęt niż dotychczas.

Tu też się nasuwa pytanie zależy jak konsultant to zakwalifikuje? 🤔

Anonim

Nie dotyczy

Jak wygląda wymiana dekodera przez kuriera? Wymiana z ICU100 na 4K Stream

@slav72 znając życie front line za darmo tego nie zrobi. Są sztywne wytyczne: uszkodzenie to wynajmą 1:1, na inny z dodatkową opłatą. Można spróbować reklamacyjne ugrać taka darmową wynajmę (bo jeśli już to back office może coś w tym temacie zdziałać). 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jak wygląda wymiana dekodera przez kuriera? Wymiana z ICU100 na 4K Stream

@Anonim  trochę nie zrozumiałaś mojego wpisu (a może ja trochę pogmartwałem wpis 😁), z tym że zależy jak konsultant do tego podejdzie chodziło mi o samo wyznaczenie że wymiana uszkodzonego sprzętu (i wtedy jest wybór odbiór salon lub kurier), tu o opłacie 3,99zł/mies. nie ma co dyskutować gdyż w tym wypadku (wymiana na inny sprzęt) jest pewna na 100% (zgodnie z nowym regulaminem).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Jak wygląda wymiana dekodera przez kuriera? Wymiana z ICU100 na 4K Stream


@crodlaynapisał(-a)

witajcie, wie ktos jaka jest procedura wymiany dekodera przez kuriera? bo w salonie 4 razy wymienialismy ICU100 i dalej ten sam problem a chcielismy wymienic na 4K Stream i juz mi glupio do salonu chodzic 💀

 

____________________

Post przeniesiony z tematu "Pogaduchy 2.0" - moderator Wojciech.


Dlaczego głupio chodzić - nie działa to wymiana. To im powinno być głupio, a nie Tobie.

A co konkretnie nie działa ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 169
  • 765
  • 2

Jak wygląda wymiana dekodera przez kuriera? Wymiana z ICU100 na 4K Stream

Pisałem o tym już - dekoder po uruchomieniu po kilku godzinach nie wyświetla obrazu i trzeba go wyłączyć z prądu


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 104
  • 0

Jak wygląda wymiana dekodera przez kuriera? Wymiana z ICU100 na 4K Stream

Wymianę załatwiłem na czacie. 

Mają dostarczyć 4K Stream kurierem w tym tygodniu. 

 

Koszt za dekoder - 3,99 zł / miesiąc. 

 

Byle do końca umowy, bo wygląda na to, że za rok, kiedy będzie koniec umowy, przejdę do T-Mobile. 
Patrząc na ich nową ofertę, bardziej mnie dziś przekonują i sprzętowo, i programowo, i ofertowo (elastyczność w zmianie pakietów). 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jak wygląda wymiana dekodera przez kuriera? Wymiana z ICU100 na 4K Stream

@opolsky  czyli tak jak pisałem tu:

 


@slav72napisał(-a)

@crodlay  to pytanie na osobny temat na forum, a nie do Pogaduch ale odpowiem, więc konsultant musi wystawić zlecenie na wymianę z dostawą kurierską na adres,  nowy dekoder odbierasz od kuriera, a stary i tak zdajesz osobiście do salonu lub odsyłasz do magazynu centralnego. 


i tu:

 

slav72_0-1659985026820.png

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Jak wygląda wymiana dekodera przez kuriera? Wymiana z ICU100 na 4K Stream

Najprościej jednak wymienić w salonie, bo z tymi kurierami to konsultanci sami do końca nie wiedza - raz mi przyjęli wymianę przez kuriera a za godzinę dzwonią ze nie ma opcji. W " normalnym " salonie wymienią ci na inny model z tym że oplata jak ktoś wspomniał, całość trwa góra 10 minut a czekać na kuriera? No chyba że masz 20 km do salonu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Jak wygląda wymiana dekodera przez kuriera? Wymiana z ICU100 na 4K Stream

@kris68  oczywiście że najprościej w salonie, jednak autor wątku zadał konkretne pytanie w tytule o wymianę przez kuriera i taką dostał też odpowiedź.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Jak wygląda wymiana dekodera przez kuriera? Wymiana z ICU100 na 4K Stream

@slav72  masz racje oczywiście tylko tak jak napisałem wcześniej i kiedys - w moim salonie nie chcieli mi wymienić ICU 100 który nie chciał współpracować z moim nowym tv na IWU 200- nawet za opłatą- a konsultant wydawał zlecenie chyba 4 razy - mlode (przepraszam)siksy wreszcie na moje kolejne pytanie odpowiedzialy - nie bo nie. No to wreszcie umówiłem się, że przywiezie kurier- pani za godzinę dzwoni ze się nie da muszą w salonie. Wreszcie zadzwoniłem do drugiego miasta i tan powiedzieli ze wymienia od reki.. I tak się stało, ale ile nerwów i paliwa straciłem to moje.