Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?

@bluesmanniaki  nazwę i model grabbera podam Ci jutro bo mam za duzo dzis pracy a to jest gdzieś zapakowane. Natomiast jak chodzi o zrzucanie to robiłem  to z ICU-200 jak pisalem Canal + i inne programy, a co do dysku - w lapku mam 2 zamontowane dyski w sumie 1 TB i 32 gb Ramu wiec zrzucałem na których z tych dysków i normalnie szlo po nagraniu. Troszkę jest mieszania z kablami hdmi-ustawieniem źrodla bo instrukcja oczywiście wiesz w jakim jezyku ale da się rade.

 

______
* Wpis poddany edycji - Bartłomiej

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 257
  • 1634
  • 0

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?

@kris68 nie, nie, mi chodziło o dysk dekodera 🙂 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?

ale niech przecież resztę też powie. Wszyscy czytamy.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?

Przecież w iCU-200 jest tylko dysk w chmurze a jak napisałem tylko dopadam na chwile do kompa. Info wrzucę jutro konkretniejsze, jeżeli ktoś zainteresowany. Jeżeli, ale pisze z pamięci program do przechwytywania OBS _Studio .

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 59
  • 208
  • 1

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?

To illegal to nic po tym Ci, jak chcesz piracić to zatoka piratów w 28 wcieleniu


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 213
  • 0

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?


@mardernapisał(-a)

Ja ogólnie nie polecam Sony dla ludzi którzy lubią oglądać filmy z pendriajwa. Połowa filmów albo nie otwiera się bo cudowny Sony nie rozpoznaje kodeka, albo brak dźwięku, albo inne problemy. Na LG bierze wszystko jak leci.  


Wszystko zależy kiedy kupiony był telewizor, dokładniej z którego roku jest dany model. Te "nowe" które są na rynku od kilku lat nie obsługują DTS i PGS. Materiał wideo musi zawierać ścieżkę AC3 i SRT inaczej brak dźwięku i napisów. Mam telewizor LG 65NANO863PA model z 2021 i tak to właśnie wygląda.

https://www.lg.com/pl/telewizory/lg-65nano863pa

Te starsze modele nie miały z tym problemu. Co rok jest coraz gorzej, coraz większe ograniczenia.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 213
  • 0

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?


@bluesmanniakinapisał(-a)

Ale o ile dobrze zrozumiałem podstawowy problem koleżanki to nagrania z dekodera ICU a nie z tv naziemnej?

Do nagrań z naziemnej tv znakomicie nadają się dekodery STB, które nie szyfrują i nagrywają na pendrive w formacie TS, który na PC bez kłopotu można odtworzyć. 


Dokładnie. Są to dekodery na systemie LINUX Enigmie 2, najtańsze można nabyć za niewiele ponad 200 PLN. Posiadają tuner DVB-T2, DVB-S2X. Bezproblemowo nagrywają niezaszyfrowany materiał ze wszystkimi ścieżkami audio / wideo.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?


@bluesmanniakinapisał(-a)

@kris68a możesz podać szczegóły, jaki grabber i z czego zrzucałeś, jaki dekoder, jaki dysk?


To chyba w tym wątku, który już wcześniej podlinkowałem kolega się chwalił:

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Nowy-dekoder-do-multiroomu-w-FTTH-4K-Stream/m-p/304850#M74...

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?

@cxjak uwazasz ze to nielegalne to nie musze nic tlumaczyc ktos zapytal ja odpowiedzialem. Prosze bardzo swoje wiadomości zatrzymam dla siebie.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

Jak skopiować na komputer program nagrany na PVR?

no i sobie pogadali