Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

IWU200 zwolnił

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

IWU200 zwolnił

Problem polega na tym, że korzystanie z nagrań multinagrywarki jest niemożliwe wręcz, z racji tego że nagrania odtwarzają się z prędkością 1 klatki na 1-2 sekundy. 

Dodatkowo sam dekoder się jakby zamulil, zmiana programów jest zauważalnie wolniejsza , jak i poruszanie się po Menu , wszystko zaczęło się dziać wolniej. 

Macie jakiś pomysł na takie objawy ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

IWU200 zwolnił

@PARANOJA Jasne, moje przeoczenie. Tym bardziej po "fabryce" sprawdziłbym transfer na kablu do routera. Restart routera też by się zapewne przydał...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

IWU200 zwolnił

@identy_fikator proponuję następujące rozwiązania:

  • czy dysk do nagrywania nie jest zapełniony? Jeżeli jest, to warto usunąć z jakieś dwa nagrania.
  • spróbuj wyłączyć, nawet z sieci na kilka minut dekoder, a następnie ponownie go włączyć.
  • zostaje jeszcze reset dekodera do fabryki, ale jest możliwość stracenia nagrań.
  • kontakt z infolinią i ewentualna wymiana dekodera.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

IWU200 zwolnił

@identy_fikator Sprawdź połączenie z modemem. Jeśli masz po kablu, sprawdź/podmień przewód. jeśli po wifi, zrób analizę działania wifi. Zainstaluj wifiAnalyzer i zobacz jaki masz zasięg w miejscu dekodera.

Co do nagrywarki @ketrasaArtur dobrze radzi

Doinformuj nas, podpowiemy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

IWU200 zwolnił

Nie wiem za bardzo jak sprawdzić zapełnienie dysku. A może źle się wyraziłem, miałem na myśli nagrania które jakby z automatu nagrywają się na dysk (typu Fakty , filmy itd). 

Połączenie jest kablowe , bylo od początku. Tak naprawdę nic się nie działo, stało się to , że tak powiem z dnia na dzień. 

Sprawdzę ten reset. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

IWU200 zwolnił

@identy_fikator Ok, odłącz dysk i sprawdź czy sam dekoder po restarcie ruszy żwawiej...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

IWU200 zwolnił

@agat13  multinagrywarka nagrywa treści w chmurze! Do iwu200 nie podlaczysz żadnego zewnętrznego dysku 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

IWU200 zwolnił

@identy_fikator  zrób reset do fabryki. Jak to nie pomoże to dzwon na bok i poproś o wymianę dekodera. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

IWU200 zwolnił

@PARANOJA Jasne, moje przeoczenie. Tym bardziej po "fabryce" sprawdziłbym transfer na kablu do routera. Restart routera też by się zapewne przydał...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

IWU200 zwolnił

Wszystko wróciło do normy. Reset samego dekodera wystarczył by wrócił do normalnych ruchów 😉 

Dziękuję za pomoc serdecznie 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

IWU200 zwolnił

@identy_fikator Dziękuję i Tobie, bo sięgnąłem wreszcie dogłębnie do instrukcji IWU200...Swoją drogą śmiejemy się z informatyków, że podstawowym działaniem jest "włącz/wyłącz", ale sporo w tym prawdy.

Może trzeba propagować instrukcję, że przywrócenie ustawień fabrycznych nie jest takie straszne jakby się wydawało...

P.S. chłopaki szybciej podpowiedzieli to rozwiązanie niż ja...:)