Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ICU100 raport o błędzie po francusku

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

ICU100 raport o błędzie po francusku

Kolejna ciekawostka przyrodnicza, nieszkodliwa ale dziwaczna. Przy próbie odtworzenia materiału z DLNA po LAN pojawił mi się dziś taki błąd:

IMG_20210507_165208.jpg

Sam błąd był nieszkodliwy i przejściowy, ponowna próba zakończyła się pełnym sukcesem, ale trochę mnie zdziwiło że komunikat jest (częściowo!) po francusku... Da się to gdzieś przestawić?

Wolałbym rozumieć komunikaty do mnie kierowane, a nie uśmiecha mi się uczenie się kolejnego języka tylko po to... 🙂

 

Uprzedzając dowcipy kolegów: reset do ustawień fabrycznych na to nie pomaga 😁.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

ICU100 raport o błędzie po francusku

Podsumowując: procedury obsługi multimediów w ICU100 wymagają przejrzenia, chyba dawno do tego kodu nikt nie zaglądał skoro zdarzają się nawet nieprzetłumaczone komunikaty błędów. Wartoby to przed kolejną aktualizacją zrobić.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

ICU100 raport o błędzie po francusku

@j131  odezwał się w ojczystym języku 😂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12916
  • 53078
  • 611

ICU100 raport o błędzie po francusku

@j131 powtórz test. Masz najnowszy soft ( tak zakładam) więc tylko zrestartuj i  zrób jeszcze raz. Dawno temu jak wszelakie serwery były we Francji to się zdarzało przy uruchomieniu. Teraz też są, ale pierwszy raz widzę obcojęzyczny komunikat ma ICU 

P.S. teraz doczytałem i zapytam: już po restarcie mówi po naszemu?

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

ICU100 raport o błędzie po francusku

Soft mam, jak sądzę, aktualny: z datą z lata zeszłego roku.

Ten konkretny błąd trudno powtórzyć, kiedy natknę się na niego ponownie nie omieszkam dać znać.

Za to kiedy próbuję ICU100 stresować dostępem do DLNA to stosunkowo łatwo (nie żeby to generalnie było trudne) jest go zawiesić. Wystarczy podsunąć mu troszkę trudniejszy plik, żeby dostać "odpowiedź nie na temat":

IMG_20210509_173132.jpg

Co prawda tym razem po polsku ale przecież nie chodziło o VOD...

W dodatku pomaga na niego tylko twardy restart.

Ten sam plik da się odtworzyć na smartfonie z tego samego serwera DLNA więc nie jest to jakiś złośliwy plik z premedytacją zwodzący biednego ICU100 na manowce.

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

ICU100 raport o błędzie po francusku

Podsumowując: procedury obsługi multimediów w ICU100 wymagają przejrzenia, chyba dawno do tego kodu nikt nie zaglądał skoro zdarzają się nawet nieprzetłumaczone komunikaty błędów. Wartoby to przed kolejną aktualizacją zrobić.