Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ICU 100 - nagrywanie serii

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 17
  • 0

ICU 100 - nagrywanie serii

Czy ICU 100 może aktualnie nagrywać serie programów na Dysk PVR w taki sposób jak robi to Horizon z UPC? Np. oglądam pierwszy odcinek i podoba mi, więc klikam nagraj. Wyskakuje okno z pytaniem "ten odcinek czy całą serię?". Jeśli tak to będę miał następne pytanie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21545
  • 173

ICU 100 - nagrywanie serii

@DzejmsBlond 

Oczywiście że są możliwości.

  • Dokładnie to co opisujesz jest dostępne w ramach multinagrywarki, ale to nie jest autentyczne nagranie i nie dla każdego programu zadziała więc pisze to tylko dla porządku.
  • Druga możliwość, prawdziwego nagrywania na dysku, zakłada że program emitowany jest zawsze o tej samej porze, okresowo na tym samym kanale. Jeśli tak to możesz zaplanować nagrywanie cykliczne poprzez menu PVR, wybierając kanał, godziny i częstotliwość nagrań.

Obie metody mogą działać jednocześnie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

ICU 100 - nagrywanie serii

@DzejmsBlond niestety nie ma opcji nagrania serii


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 17
  • 0

ICU 100 - nagrywanie serii

Film jest z roku 2017. Rozumiem, że jeżeli nic się nie zmieniło to nie można automatycznie zaprogramować nagrywania np. całego serialu?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

ICU 100 - nagrywanie serii

@DzejmsBlond  niestety, ale dobrze rozumiesz ☹️


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 17
  • 0

ICU 100 - nagrywanie serii

To jeszcze spytam bo tego chyba nie zrozumiałem z filmu. Czy mogę ręcznie zaprogramować nagrywanie np. 20-tu odcinków serii? Jeżeli tak, to czy jest jakiś trick na szybsze programowanie, niż ręczne wybieranie każdego odcinka serii?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

ICU 100 - nagrywanie serii

@DzejmsBlond  możesz ręcznie zaplanować nagranie tylu odcinków serii na ile pozwala EPG.

Edit.

Jakimś rozwiązaniem jest Multinagrywarka (nagrywanie w chmurze) tam można zaplanować nagranie serii programów, jedyny mankament to że nagrania są przechowywane przez 30 dni i nie wszystkie programy można nagrywać.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21545
  • 173

ICU 100 - nagrywanie serii

@DzejmsBlond 

Oczywiście że są możliwości.

  • Dokładnie to co opisujesz jest dostępne w ramach multinagrywarki, ale to nie jest autentyczne nagranie i nie dla każdego programu zadziała więc pisze to tylko dla porządku.
  • Druga możliwość, prawdziwego nagrywania na dysku, zakłada że program emitowany jest zawsze o tej samej porze, okresowo na tym samym kanale. Jeśli tak to możesz zaplanować nagrywanie cykliczne poprzez menu PVR, wybierając kanał, godziny i częstotliwość nagrań.

Obie metody mogą działać jednocześnie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 17
  • 0

ICU 100 - nagrywanie serii

Dziękuję Wam za przekazane informacje.

Szkoda, bo to bardzo fajna funkcja, którą warto by było zaimplementować do ICU 100. Niestety brak tej funkcji wstrzyma mnie tymczasem przed zmianą operatora. Oglądanie programów z reklamami oraz nie na żądanie jest dla mnie stratą czasu. Tak samo jak czasochłonne programowanie serii programów na ICU 100.😉