Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

GPON ONT

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 55
  • 15
  • 0

GPON ONT

Jaki będzie najlepszy do światłowodu Orange mam możliwość zakupu prywatnego i mi to włącza. Jaki polecacie obecnie mam Dasan H665
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

GPON ONT

To nie lepiej reklamować u dostawcy niewłaściwą pracę ont? Ja mam Huawei HG8010 i nic nie rozłącza.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

GPON ONT

Raczej nie ma możliwości własnego ONT.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 55
  • 15
  • 0

GPON ONT

jest ale nie chce o tym gadać

 

jakie urządzenie polecacie 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

GPON ONT


cesioo napisał(-a):

jest ale nie chce o tym gadać

 

jakie urządzenie polecacie 


Był taki temat na trzepak.pl, ale nikt nie polecał stosowania ont innego niż zalecany przez dostawcę internetu ( ze względów technicznych, np. zdalnego wyłapywania uszkodzeń światłowodu). Pytanie, co CI da zmiana ont?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 55
  • 15
  • 0

GPON ONT

Ja mam ont nie z Orange tylko od innej firmy która jest właścicielem łącza i dali mi dasan h665 ale coś się psuje bo jak co 24 h zmienia się wan ip to się zawiesza i muszę reset ręcznie ont i działa wtedy

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

GPON ONT

To nie lepiej reklamować u dostawcy niewłaściwą pracę ont? Ja mam Huawei HG8010 i nic nie rozłącza.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 55
  • 15
  • 0

GPON ONT

ale co godzinę zmienia ci wan ip ???


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

GPON ONT

Nie, chyba co 24h.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 55
  • 15
  • 0

GPON ONT

tak 24 h no mi normalnie wtedy wstawał router a teraz nie łączy bo sie ont zawiesza cos jutro maja zobaczyc co jest 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

GPON ONT

@cesioo

jeśli uważasz, że któraś z wyżej wymienionych podpowiedzi była dla Ciebie przydatna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.