Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 20
  • 1

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Cześć,

 

Nie mam dobrych wieści- niestety OPL najwcześniej wdroży klon esim dla Watcha (dla tego samego numeru) 26.02 - info z rana od zainteresowanych tematem 😱

 

W tą datę jeszcze wierzę, ale jeżeli kolejny raz ulegnie zmianie, to kolejne przewidywania to "wróżenie z fusów ". 😈

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Chodzi ci o klon numeru na e-sim?

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 20
  • 1

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

tak, klon tego samego numeru.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Dziś 21.02.19 kupiony Samsung Galaxy Watch 4G SM-R805F 46mm w salonie Orange z nową kartą SIM, którą samemu w Mój Orange zmieniłem na eSIM. Wszystko działa ok zegarek ma swój numer,  a połączony przez bluetooth z telefonem działa jakby nie mial karty. Także polecam tylko zwracać uwagę na model zegarka.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 20
  • 1

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@Gustaw666 - to ważne co napisałeś odnośnie modelu zegarka, łatwo można kupić model bez modułu LTE.  Ja nadal jednak czekam na datę kiedy będę mógł wykorzystać kartę eSIM w zegarku, jako duplikat numeru - pożyjemy zobaczymy 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@mrcp - Też czekam na klona ale narazie zegarek ma swój numer,  nareszcie do biegania nie trzeba zabierać telefonu 😁 słuchawki bt, muzyka w zegarku i do przodu. Jak pojawi się klon to na pewno zmienię numer w zegarku,  a ten trafi do córki 😁 wszystko ma swoje plusy. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Oto dowód, że działa eSIM na Samsung Galaxy Watch 4G LTE 


15508353560748732329320475924185.jpg

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 20
  • 1

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@Gustaw666 - możesz w takim razie zrobić test i dać znać ile wytrzymuje w pełni naładowany zegarek z włączoną kartą LTE? 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 38
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

@mrcp - okej nie ma problemu. Za parę dni dam znać Emotikon: LOL


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Esim a Samsung Galaxy Watch LTE eSIM

Witam

 

Nie mogę pobrać ani zeskanować e sim na Galaxy Watch LTE z Orange. Cały czas wyskakuje mi błąd i gdy próbuje zeskanować kod to mi pokazuje nie rozpoznano. Wie ktoś może w czym tkwi problem ? Próbowałem kilka przeglądarek i cały czas to samo. Załączam zdjęcie. Konsultanci orange uparcie twierdza ze e-sim działa tylko na iPhone...


orange.jpg