Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dysk a dofinansowanie 500+

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dysk a dofinansowanie 500+

Przychodzę z nietypowym pytanie, a mianowicie czy dysk sieciowy (chodzi o tego pana: ...) jakby zalicza się, spełnia warunki, jest dopuszczalny do wprowadzonego ostatnio 500+ dla nauczycieli w ramach programu zdalnego nauczania ? Wiem, że może to pytanie nie pasuje do tego forum ale nie wiedziałem gdzie indziej mogę się udać.

 

 

 

_______________

*Usunięty odnośnik zgodnie z zasadami społeczności - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2040
  • 7459
  • 28

Dysk a dofinansowanie 500+

17 ODPOW. 17

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2040
  • 7459
  • 28

Dysk a dofinansowanie 500+

Wg: https://glos.pl/refundacja-500-zl-komu-sie-nalezy-kto-nie-dostanie-dodatkowych-pieniedzy tak, bo to jest pamięć zewnętrzna lub pamięć masowa.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dysk a dofinansowanie 500+

Właśnie wiem, pytam bo nie byłem pewien. Wchodząc na pewną stronę z elektroniką w kategorii natrafiłem na: Wybierz czego szukasz; Dysk wewnętrzny, Dysk zewnętrzny, Dysk sieciowy - i wtedy zacząłem się trochę zastanawiać skoro dysk sieciowy jest w innej kategorii to i może nie zalicza się do owego 500+. Z góry dziękuję i oznaczam jako rozwiązanie.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2040
  • 7459
  • 28

Dysk a dofinansowanie 500+

No cóż, jak się trafi na złośliwego kontrolującego, to może próbować się popisywać. Ale czy do kategorii "dysk zewnętrzny" dopowiedziano jakim kabelkiem powinien ten "dysk" być dołączony?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dysk a dofinansowanie 500+

Rozporządzenie nie jest podpisane. Warto poczekać z zakupem. Poza tym ważny jest opis na fakturze vat za sprzęt. Wg mnie dysk sieciowy się nie łapie pod obecny projekt - stan na ten moment.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dysk a dofinansowanie 500+

Jejku wszyscy mówią co innego, ale masz rację poczekam aż podpiszą rozporządzenie. Co do tego czy się łapie czy nie to już mi głowa pęka. Dysk sieciowy to jednak mimo wszystko miejsce do przetrzymywania danych więc chyba powinien się zaliczać.

 

@pirenej  To jak to już w końcu jest? Znalazłeś coś? Bo bardzo mi zależy na tym dysku, nic za 500zł lepszego nie kupię hahah.
@pirenej  Właśnie nie a dysk sieciwy to mimo wszystko nadal do miejsce do przetrzymywania danych, a tak jest rozumiany dysk według prawa. Byłbym wdzięczny jak wypowie się ktoś znający mega dobrze prawo i powie czy oficjalnie współgra z wymogami 500+ ten dysk sieciowy (mówię cały czas o 500 złotowym dofinansowanie dla nauczycieli na akcesoria itp do nauki zdalnej - tak tylko przypominam).

 

 

 

_____________

*Scalenie treści z postów zgodnie z netykietą - moderator Wojciech.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2040
  • 7459
  • 28

Dysk a dofinansowanie 500+

@Macrolo, ja podtrzymuję swoją opinię. Masz też drugą opinę, nieco bardziej ostrożną. Ponieważ jest jakby remis, potrzebujesz trzeciej opinii. A decyzję musisz podjąć sam.

 

Anonim

Nie dotyczy

Dysk a dofinansowanie 500+

Dysk sieciowy nie będzie raczej uwzględniony w 500+ dla nauczycieli, nie ma tam wcale urządzeń sieciowych, więc zakup dysku sieciowego poza 500+, pamięci masowe są na usb tylko, rozporządzenie powinno zresztą rozjaśnić temat, choć w linku z rozwiązania tematu jest to co będzie i raczej nic nie dojdzie ekstra, dysk na usb da się na 500+ kupić.

@pirenej  bardzo optymistycznie podchodzisz do tematu, pomoc dla nauczycieli ma objąć proste akcesoria, nie te zaawansowane czy wyszukane 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Dysk a dofinansowanie 500+

Z jednym się zgodzę, powinni rozjaśnić temat i powiedzieć co mają na myśli pisząc pamięć masowa i pamięć zewnętrzna. A czy wiecie gdzie mogę napisać, (żeby mi odpisano) do władz aby dowiedzieć się czy owy dysk zalicza się do tego 500+?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Dysk a dofinansowanie 500+

Zwróć jeszcze jedną uwagę. Jak uzasadnisz, że ten przedmiot jest używany do zdalnej nauki?