Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 19
  • 0

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80

Szukam taniego rozwiązania problemu z uszkodzonym dyskiem do dekodera WHD80. Kupno nowego lub używanego jest praktycznie nie możliwe, nie wspominając o cenach z kosmosu.

Zmieniać dekodera nie będę, zostało mi 4 miesiące umowy i wtedy zmienię na inny.

Ostatnio czytałem  Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 sag ale temat został rozwiązany w zupełnie inny sposób (zmiana dekodera).

https://nasz.orange.pl/t5/Dekodery-i-inne/Dysk-PVR-do-dekodera-Orange-WHD80-Sagem/td-p/283028

Sam wątek zamiany dysku na inny był poruszony ale tak do końca dla mnie nie jasny. Czekam na potwierdzenie od agat13

Moje pytania:

  •  Czy może jeszcze ktoś próbował zastąpić sam dysk PVR od WHU80 dyskiem od WHD88 Z jakim rezultatem ?
  •  Czy może jest inne racjonalne i pewne rozwiązanie z zamianą dysku na inny odpowiednio   formatowanym ? 
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80

@katysz  potwierdzam  dysk przełożony z dysku do dekodera UHD 88 do obudowy po uszkodzonym dysku zewnętrznym do WHD 80 działa

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80

Tamten temat nie bez kozery znalazł takie rozwiązanie: jest ono szybsze, prostsze i mniej skomplikowane a przy tym bardziej perspektywiczne.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80

@katysz  potwierdzam  dysk przełożony z dysku do dekodera UHD 88 do obudowy po uszkodzonym dysku zewnętrznym do WHD 80 działa