Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53364
  • 620

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@j131  to normalne dyski SATA. Formaty dysku dla 80 i 88-ki są takie same 😁

Różnią się obudowami, CBDU... 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 68
  • 0

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

Dziś miałem telefon od Orange i zostałem poinformowany że nowy dekoder ICU 100 będzie do mnie wysłany kurierem bez żadnych kosztów z mojej strony. Pan przepraszał mnie że załatwianie zamiany ruterów trwało tak długo. Stary IWU 200 mam zdać w salonie Orange w ciągu 2 tygodni. Mam nadzieję że wszystko będzie już ok. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem


@slav72napisał(-a)

@SławekU  powiedź w salonie że chcesz wymienić IWU 200 na ICU 100 to powinno przejść (a najlepiej załatw to na infolinii przez czat lub rozmowę telefoniczną z konsultantem, wtedy sprzęt dostaniesz kurierem, a stary zdasz w salonie).


slav72_0-1632428127423.png

@SławekU  widzisz od samego początku miałem rację twierdząc że wymiana IWU 200 na ICU 100 jest jak najbardziej możliwa i realna 🙂.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekU 

No i dobrze. Przyłączam się do entuzjastycznej reakcji kolegi @slav72 i zachęcam do dalszego korzystania z NO, jak widać na coś się to przydaje.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53364
  • 620

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekU  doprecyzuj czy bez kosztów wysyłki czy bez dodatkowych miesięcznych kosztów wynajmu? 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 68
  • 0

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

Z tego co powiedział przedstawiciel Orange to nie będę ponosił z tytułu wymiany dekodera żadnych kosztów


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekU  tylko pytanie czy konsultant mówił o kosztach najmu ICU 100, a ten wynosi 5zł/mies.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 68
  • 0

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

Tego to jeszcze nie wiem. Nowy dekoder przyszedł a stary zdałem do salonu Orange. Jestem zadowolony bo w końcu będę mógł nagrywać dowolne programy z telewizji. Temat uważam za zamknięty. Dziękuję za wszystkie porady bo były na pewno pomocne.
Pozdrawiam


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekU  super że wszystko się udało, a najważniejsze że jesteś zadowolony, w razie jakiś pytań czy problemów "wal jak w dym" 😉 na forum tu zawsze jest ktoś kto spróbuje pomóc 🙂

PS.

Jeśli temat uważasz za "zamknięty", a problem za rozwiązany to post Twoim zdaniem za najbardziej pomocny/pasujący "Oznacz jako rozwiązanie". 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12996
  • 53364
  • 620

Dysk PVR do dekodera Orange WHD80 Sagem

@SławekU  sprawdzałem dysk Orange z niezależnymi mostkami SATA. Niestety dekoder nie czyta dysku, choć go widzi. Nie forma tuje, choć komendy że formatowanie jest konieczne wyświetla. Został jeszcze test zewnętrznego niezależnego dysku z obudową Orange, ale chwilowo nie mam dysku😁