Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder WHD 80 wymiana na UHD 88


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Dekoder WHD 80 wymiana na UHD 88

Witam.

W poprzednim temacie pisałem o problemie z dekoderem WHD 80. Problem dotyczył, braku możliwości w trakcie nagrywania jednego programu oglądania innego. Jak dla mnie jest to spory problem. Dla możliwości właśnie nagrywania dokupiłem dysk PVR dedykowany dla tego dekodera. Nadmienię, że telewizje oglądam przez IPTV (Neostrada 80 Mb/s).

 

W poprzednim temacie ktoś pisał, że własnie dekoder UHD 88 ma możliwość jednoczesnego nagrywania jednego programu i oglądania innego. Czy to jest informacja na 100% potwierdzona ?

 

Jeśli taka możliwość posiada dekoder UHD 88 to jak mogę wymienić swój obecny WHD 80 z dyskiem na UHD 88 też z dyskiem.

Brak ww możliwości nagrywania przekreśla dla mnie sensowność posiadania takiego dekodera.

 

Prosiłbym kogoś z Orange by napisał mi co mam zrobić by takiej wymiany dokonać.

W trakcie podpisywania umowy w kwietniu 2018 nikt nie podał mi informacji co do takich ograniczeń przy dekoderze WHD 80.

21 ODPOW. 21
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 wymiana na UHD 88

To co podał inny użytkownik że jest możliwość nagrywania innego kanału a innego oglądać po IPTV to nie jest to potwierdzone według instrukcji nie ma możliwości tutaj  co do wymieniany musisz sam się o to  starać 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Dekoder WHD 80 wymiana na UHD 88

Czy jakiś użytkownik dekodera UHD 88 po IPTV mógłby potwierdzić czy na 100% można jednocześnie nagrywać jeden program i oglądać inny ?

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 wymiana na UHD 88

Wiec masz tu https://nasz.orange.pl/t5/Telewizja/IPTV-i-nagrywanie/m-p/3181

Może coś od tamtego czasu się coś zmieniło ale raczej nie może ktoś to jeszcze potwierdzi 

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 wymiana na UHD 88

Wiec dowiadywałem się przez telefon jak i czat czy jest możliwość nagrywania jak i oglądania innego kanału 

 Doradca Orange dołączył do rozmowy.
Arkadiusz: Dzień dobry, Arkadiusz W czym mogę pomóc? 
 Ja: Witam czy na dekoderze UHD 88 z dyskiem na IPTV można nagrywać i jednocześnie oglądać inny kanał ? 
Arkadiusz: Chętnie Panu pomogę, proszę podać mi numer, na którym usługa jest świadczona lub PESEL/NIP właściciela. 
 Ja: Jeszcze nie mam Internetu i telewizji 
Arkadiusz: Na dekoderze UHD 88 można nagrywać tylko jeden kanał bez możliwości oglądania drugiego. 
Arkadiusz: Dla usługi światłowodowej polecam dekoder samsung ICU100, który ma taka możliwość. 
 Ja: Ok dziękuje za informacje 🙂 
Arkadiusz: W czymś jeszcze pomóc? Coś innego załatwić albo zgłosić? Może z usługami mobilnymi coś? 
 Ja: Nie to wszystko życzę miłego dnia 

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Dekoder WHD 80 wymiana na UHD 88

Dzięki za informację @Anonim.

Fajnie jakby jeszcze jakiś użytkownik dekodera UHD 88 potwierdził czy jednak nie da się nagrywać i oglądać innego kanału.

Do końca nie wierze obsłudze klienta, już przy podpisywaniu umowy na Orange Love byłem zapewniony, że wystarczy mój dysk przenośny do dekodera WHD 80 bym mógł nagrywać. Jak się okazało musi to być dedykowany dysk PVR.

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 wymiana na UHD 88

@szon30Może kolega @mabud73 ma jeszcze taki dekoder UHD88 z dyskiem na VDSL ale mogło to się zmienić bo miał mieć światłowód. 

Co do infolinii też im nie wierze ale pytam się kilka razy nie tego samego konsultanta.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Dekoder WHD 80 wymiana na UHD 88

Mój ojciec ma ciągle ten dekoder (światłowód 100Mbps).
Bedę u niego w niedzielę to osobiście sprawdzę.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Dekoder WHD 80 wymiana na UHD 88

@gmarek będę bardzo wdzięczny za informację.

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder WHD 80 wymiana na UHD 88

@gmarekFajnie jak byś nagrał film jak wygląda.