Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Witam.

Jestem zdziwiona, że nikomu poza mną nie przeszkadza fakt, iż nie ma możliwości zmiany kolejności programów! Może jestem pedantką, ale dla mnie jest to "delikatne" utrudnienie korzystania z oferty TV. 

Przyzwyczajona, że naciskając 5 włączam Polsat, a wybierając z pilota 15 - Comedy Central, przeżyłam wczoraj prawdziwy szok!

Czy jest chociażby cień szansy, że w niedalekiej przyszłości to się zmieni? Możliwa jest jakaś aktualizacja sprzętu, bądź wymiana dekodera? 

Nie ukrywam, że dostaję spazmy włączając TV i szukając żarliwie programu na liście, szczególnie, gdy zależy mi na czasie (bo na przykład 'show' już trwa). 

A może pozostaje mi już jedynie "wkucie" 100 programów (ufff, wiem już, że CC to 229). 

Czy tylko ja mam takie rozterki :D? Nikomu to nie przeszkadza?

24 ODPOW. 24
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Możesz jedynie zrobić listę swoich ulubionych programów, jak to zrobić masz wytłumaczone tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=ZJQnas78DkQ. Niestety w wielu dużych firmach które dostarczają nam usługi TV też nie ma takiej możliwość, więc Orange nie jest jedyne w tej kwestii. Pozdrawiam.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Dokładnie ja mam np.Cyfrowy Polsat 🙂 i też chciał bym żeby Polsat był na 3 a jest na 1 i nic nie poradzi się no jedynie że lista ulubionych kanałów ale to zbytnio mi nie odpowiada...

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Listę "ulubionych" już wykonałam, jednak w żaden sposób nie rozwiązuje ona problemu, gdyż dodawane programy są w tej samej kolejności. Pomogła jedynie w wyizolowaniu niezakupionych/nieaktywnych programów. Przyznam, że jeszcze nie spotkałam się z brakiem tej funkcji, więc po prostu się nie spodziewałam. W dekoderach, z których do tej pory korzystałam (udostępnianych przez różne firmy) sortowanie programów było możliwe, więc jest to dla mnie wielkim zaskoczeniem  i utrudnieniem jednocześnie. 

Zobaczymy, czy jestem w stanie zaadaptować się do wymogów sytuacji 🙂 na razie idzie ciężko...

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

@adka0601 mam ten sam problem a korzystam z usług dużej sieci kablowej, więc.........nie jesteś sama, pozdrawiamy 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

A z jakiej formy np.korzystałaś jeśli można wiedzieć? 🙂

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Aż takim wyjadaczem TV nie jestem, ale na pewno Multimedia, Toya, Cyfrowy Polsat, różne dziwne dekodery DVB-T. Gdzie się dorwałam, coś segregowałam 😄 a tu w Orange taka niespodzianka 😄

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

@adka0601 przyzwyczaisz się 😜 Pozdrawiamy 🙂


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Ech, czyli brak szans... Ten sam temat został poruszony w 2012 i, niestety, nic się nie zmieniło, więc chyba jedyne co mi pozostaje, to przyzwyczajenie się.

Albo kupię najtańszą antenę i będę korzystać z terlewizji naziemnej, a Orange włączę jedynie dla Comedy (229 - ha! pamiętam!). Rozwiązanie trywialne, ale może oszczędzę nerwy 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dekoder UHD88 i brak możliwości sortowania programów

Myślę, że to co można lub nie z danym urządzeniem zależy od producenta...