Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder Kod Błędu: P01

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 1

Dekoder Kod Błędu: P01

Witam,

 Dopiero niedawno (2-3 dni) podłączono mi urzadzenia w ramach usługi Orange Love wraz z dekoderem 4K IWU 200. Wszystko śmiga oprócz jednej rzeczy a mianowicie multinagrywarka nie działa. Podczas próby włączenia tej usługi na dekoderze wyskakuje błąd: "Usługa niedostępna za chwilę zostaniesz przekierowany do menu głównego. Sprawdź, czy twój modem jest podłączony do internetu (dioda @świeci się na zielono) Kod błęu: P01" Zazanaczam że dioda pali się na zielono, dekoder ogólnie działa Vod również. Zmieniałem kable sieciowe dekoder FunBox 3, zmieniałem porty, odpaliłem dekoder przez WI-Fi. Brak efektu, co ciekawe w aplikacji "Mój FunBox" dekoder jest oznaczony jako połączenie kablem ethernet nieznane. Ktoś miał taki błąd? Jakieś sugestie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 1

Dekoder Kod Błędu: P01

Rozwiązane, skoro nie szło od strony dekodera, spróbowałem od strony orange: Pakiety i usługi - Usługa TV  usługa dodatkowa multinagrywarka była wyłączona. Musiałem samemu odpalić, choć miało być z automatu włączone.

Dzięki za pomoc 😄

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Dekoder Kod Błędu: P01

Zapytaj na czacie www.orange.pl/kontakt
Możliwe, że zlecenie od instalacji nie jest jeszcze zakończone w systemach Orange i nie chce się aktywować.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder Kod Błędu: P01

@LordSylvanus jak połączony jest modem z dekoderem? Patchcordem fabrycznym czy przez sieć LAN?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 1

Dekoder Kod Błędu: P01

LAN


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Dekoder Kod Błędu: P01

Multinagrywarka jest usługą systemową w chmurze, więc kwestia podłączenia raczej nie ma wpływu na działanie, albo problem ze softem dekodera, albo problem po stronie systemów Orange.
Jeśli masz pakiet Extra masz też Orange TV GO, tam możesz spróbować aktywować. Logujesz się tam ID i PINem do TV z wyciągu do umowy.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder Kod Błędu: P01

@LordSylvanus Czy były wykonane testy sieci czy po prostu rozszyte i już? Jak wygląda LAN? Puszka że switchem czy kable do dekodera zarabiane na wtyczkach czy gniazda kat 5?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 1

Dekoder Kod Błędu: P01

Rozwiązane, skoro nie szło od strony dekodera, spróbowałem od strony orange: Pakiety i usługi - Usługa TV  usługa dodatkowa multinagrywarka była wyłączona. Musiałem samemu odpalić, choć miało być z automatu włączone.

Dzięki za pomoc 😄