Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder ICU100 automatyczne właczanie.

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Dekoder ICU100 automatyczne właczanie.

Mam ten dekoder chyba dobrze napisałem model to ten wcześniejszy, ale z Netflixem, 4 K. Moje pytanie, bo mam nowy telewizor LG 50 " NANO86 , tv zarąbisty i między innymi jest opcja automatycznego wyłączania to normalne i automatycznego włączania rano. Tylko czy jest w menu dekodera Orange włączanie rano automatyczne dekodera o określonej godzinie, bo nie mogę znaleźć opcji- może słabo szukam. Jak ktoś ma jakiś pomysł, info proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder ICU100 automatyczne właczanie.

@kris68  niestety opcji  włączania automatycznego nie ma.

Jedynie możesz odznaczyć w menu dekodera w oszczedzaniu energii aby się nie wyłączał nigdy i wtedy włączający się automatycznie tv będzie miał sygnał z aktywnego dekodera ( teoretycznie)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder ICU100 automatyczne właczanie.

@kris68  niestety opcji  włączania automatycznego nie ma.

Jedynie możesz odznaczyć w menu dekodera w oszczedzaniu energii aby się nie wyłączał nigdy i wtedy włączający się automatycznie tv będzie miał sygnał z aktywnego dekodera ( teoretycznie)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Dekoder ICU100 automatyczne właczanie.

Ostatnie Pytanie - a czy ten nowszy dekoder IWU -200, czy ale to pisze z pamięci ten Smart 4 K mają opcję automatycznego rannego włączania ? Jeszcze ostatecznie dla jaj bo przecież mój LG 50" NANO86 ma dekoder DVB-T2  , tylko dlatego że za darmo wziąłem z poczty dekoder osobny DVB-T2 zresztą tez dlatego, że ma opcję nagrywania i nie koduje nagrań  (a LG 50" super nagrywa, ale koduje) mogę go podłączyć do HDMI-ARC tak to wyjście chyba się nazywa i wtedy będzie tv włączał dekoder.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder ICU100 automatyczne właczanie.

@kris68  żaden z dekoderów nie ma takiej opcji. Zrób pomysł, a poprzemy. 

Z wbudowanym tunerem jest inaczej, bo to jeden sprzęt i jedno oprogramowanie

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder ICU100 automatyczne właczanie.

Przecież są inteligentne gniazdka, sprzęt wystartuje kiedy się chce, można też oświetleniem zarządzać, zdalnie poza domem 😆

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder ICU100 automatyczne właczanie.

Ja tam z listwy zasilającej startuje sprzęt i pilot zbędny czy harmonogram 😃


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder ICU100 automatyczne właczanie.

@Anonim  gniazdko z timerem podlaczy zasilanie do dekodera, ale go nie aktywuje/ nie włączy 

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder ICU100 automatyczne właczanie.

@agat13  jak dekoder z XX wieku to kicha, nowe sterowanie po HDMI mają i amplituner czy tv budzi czy gasi resztę 😃


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder ICU100 automatyczne właczanie.

@Anonim  jeśli amplituner ma timer, ok. Jednak gdy nie ma to dalej ktoś musi włączyć amplituner, a tu chodzi o pelną automatykę  czasową 

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder ICU100 automatyczne właczanie.

@agat13  moje KD startuje jak prąd jest, inteligentne gniazdko i po problemie, zaznaczę że sprzęt 8 letni, ale drogi, tunery startują też i tu problemu nie ma, skoro dekodery Orange nie startują automatycznie, to oprogramowanie do poprawy, pewnie zarządzanie po HDMI też nie działa, porażka po całości, pomysł zrobić 😎