Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@pirenej  co masz na myśli, długość kabla czy element którzy przedłuża sygnał?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2079
  • 7645
  • 31

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@AdamD1, mam na myśli powietrze. Czy pilot i ICU pewno się nie "widzą"? Jeżeli do ICU równolegle z sygnałem z przedłużacza dociera (nawet szczątkowy) sygnał bezpośrednio z pilota, przez powietrze właśnie (np. odbity od ścian), to oba sygnały trafiające do ICU mogą się wzajemnie zakłócać. Raz przez krótką chwilę bawiłem się pilotem i ICU. Łapie bardzo bezkierunkowo, nawet z pilotem za plecami.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@pirenej ma rację. Dekoder wraz z nadajnikiem trzeba zamknąć w szafce ( u jednego klienta się tak bawiłem, tylko po eth chyba) i uniemożliwić odbiór dwóch sygnałów jednocześnie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@agat13 @pirenej niestety podpięcie pod kabel high speed with Ethernet nie pomogło. Dekoder zamknąłem w szafce wraz z nadajnikiem. Dioda nadajnika miga w aparacie zatem jakieś impulsy idą. Rozkręciłem obudowę aby precyzyjnie celować w diodę w dekoderze, ale to też nie pomogło. Zatem rodzi się pytanie. Czy mogę diodę z dekodera przedłużyć na kablu?

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@AdamD1 teoretycznie możesz przedłużyć diodę z dekodera. W praktyce, dekoder nie jest Twoją własnością i możesz być obciążony za uszkodzenie dekodera.

Dla mnie wygląda, że przedłużacz pilota ma ograniczenie na kod z pilota Orange, dla tego nie działa. Jest ucięty przekazywany sygnał z pilota.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

A czy jest jakiś sposób poza metoda prób i błędów na znalezienie współpracującego przedłużacza? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2079
  • 7645
  • 31

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@AdamD1   jeżeli chcesz majsterkować, to pogmeraj raczej w nadajniku przedłużacza. Wstaw mu diodę taką jaka jest w pilocie. Diodę możesz pozyskać z pilotów dostępnych w znanym serwisie "aukcyjnym" na A.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@AdamD1 postaram się dowiedzieć jaki model jest używany do neo wśród znajomych..wiem, że działa i to na ICU i na multiroomie


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@AdamD1  niestety modelu nie podam, ale kupowany był w firmie Eltrox w Warszawie.

 

Na stronie jest kontakt, gdzie spece doradzą i może rozwiążą problem

 

___________

* Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@agat13 zgadam się z nimi i dam znać jakie urządzenie działa z dekoderem. Dzięki i Pozdrawiam.