Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

Dzień dobry, chciałbym skorzystać z przedłużacza pilota, lecz do tego jest potrzebna informacja na jakiej częstotliwości działa pilot. Czy ktoś z Państwa ma taką informację?

20 ODPOW. 20

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@AdamD1 pilot do dekodera działa na podczerwieni, więc będzie potrzebny przedłużacz do pilota działający na podczerwień, nie na częstotliwość.

Żeby urządzenia wiedziały, który pilot jest przypisany, stosuje się kod cyfrowy, ale w przypadku przedłużaczy na podczerwień nie powinien być potrzebny.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@ketrasaArtur i przy multiroomie ważne, aby pilotów nie pomylić...😂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@ketrasaArtur zakupiłem taki przedłużacz i niestety nie działa z dekoderem. Sprawdzałem na 2 telewizorach i z nimi współpracuje, niestety dekoder nie reaguje na sygnał pilota z przedłużaczem. Na innych forach wyczytałem że dekodery innych dostawców działają na podczerwień ale w różnych zakresach częstotliwości, stąd moje pytanie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@AdamD1 ustawiałem na wprost i około 15 cm od dekodera i pilota?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@AdamD1 żeby na sto procent być pewnym, zrobimy mały test. Uruchom w smartfonie aparat fotograficzny. Pilot od dekodera skieruj na aparat w smartfonie i naciśnij dowolny przycisk. Powinna migać niebieska dioda w pilocie. Daj znać  jak poszła próba. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

Dioda świeci, telewizor działa na tym przedłużaczu bez problemu. Dekoder niestety nie działa. Mam taki przedłużacz. https://sklepwideo.pl/przekaznik-pilota-ir-hdmi-p-7426.html


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12947
  • 53204
  • 617

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

@AdamD1 może to głupi pomysł, ale wymieniłeś kabel HDMI?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 9
  • 0

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

Tak, ale dziś jeszcze kupię nowy high speed i sprawdzę, ale na wszystkich kablach TV działał, a dekoder nie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2080
  • 7653
  • 31

Dekoder ICU 100 przedłużacz pilota

A daleko od pilota jest dekoder? Może sygnał bezpośredni nakłada się na przedłużony? ICU łapie czule i szeroko z odbić od ścian i sufitu.