Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

Wszelkie przeliczniki obecnie są mało warte, miało to sens przy telewizorach lampowych. Obecnie bardziej się patrzy na miejsce w pokoju no i pieniądze.
Osobiście kupiłem 32" (LG 32LM6370PLA) bo więcej miejsca nie mam. Natomiast Mamusia kupiła 43" (LG 43UP75003LF), więcej nie chciała.
Zasada jest taka, telewizor jest bardziej uniwersalny niż dekoder, poza tym te dekodery za np. 100zł są mało co warte. Jeśli chce się używać HbbTV to obecnie tylko telewizor. Jeśli kupujecie sprzęt to lepiej taki UHD, na sprzęcie HD nie odbierzecie kanałów UHD (z małymi wyjątkami ale ogólnie nie odbierzecie).
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@Zeusek  ja dawno odszedłem od telewizora, mam starego 12 letniego Sony LED 42" i nowy projektor z ekranem 2 metrowym, oglądam z 4 metrów 😄

Tak w temacie to gościnny telewizor 50" wzwyż, do kuchni 32" 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?


@Anonimnapisał(-a)

@bronzub  zafunduj sobie porządny TV, największy na jaki cię stać, taki co żonie się spodoba 🤣

Życie jest krótkie 😆

MediaExpert 😉 


@Anonim  czytasz w myślach😀 A co sądzisz o tych czterech pozycjach? Android TV 

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@bronzub  tam w linku dałeś fajnego PHILIPS 65PUS9206 65" LED. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?


@Anonimnapisał(-a)

@bronzub  tam w linku dałeś fajnego PHILIPS 65PUS9206 65" LED. 


@Anonim , tylko że po zmierzeniu szafki, ona jest krótsza o 10 cm, a podstawa tv ma 144.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

taką taflę to się wiesza na ścianie


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@pirenej , na ścianie regips z kołkami rozporowymi to tylko jedno techniczne rozwiązanie. Martwi mnie natomiast zbyt krótki kabel antenowy, który "fachowiec" schował, a może nawet klejem przychlastał. Za to m.in. go wywaliłem. Na ten nasz tv starczy, ale bez przesuwania. Nie znam metody na jego przedłużenie, bo kompletnie tematu nie kumam. Da się go wydłużyć?

Anonim

Nie dotyczy

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@bronzub  to pozostają TV 50" max 55" > może PHILIPS 50PUS8546 😉

Bez androida na pokładzie LG 55NANO863PA.

OLED nie kupuj jak sporo wiadomości oglądacie, matryca ekranu tego nie znosi, akcent na paski informacyjne.

Kabel antenowy da się przedłużyć 😉 Są takie przedłużacze w sklepach RTV czy na Allegro https://allegro.pl/listing?string=kabel%20antenowy%20przed%C5%82u%C5%BCacz

Tak to wygląda https://allegro.pl/oferta/vakoss-kabel-antenowy-przedluzacz-5m-wtyki-m-f-8941160125


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?


@Anonimnapisał(-a)

@bronzub  zafunduj sobie porządny TV, największy na jaki cię stać, taki co żonie się spodoba 🤣

Życie jest krótkie 😆

MediaExpert 😉 


@Anonim , nie tylko Tobie, lecz wszystkim uczestnikom pomocy bardzo serdecznie dziękuję😊 Dzięki temu, moje horyzonty myślowe uległy znacznemu poszerzeniu. Paleta tv jest naprawdę świetna, nawet cenowo różnorodna w porównywalnych cechach opisowych. @Anonim , ten pierwszy przedłużacz ma większą zaletę, bo długość jest optymalna.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

Można jeszcze kupić 'nogę' do telewizora, ja i Mamusia taką kupiliśmy. Nie tylko mniej miejsca zajmuje ale też można obrać, co przy oryginalnych nóżkach jest niemożliwe.
NOGA DO TV KFG-2

Są różne wersja, obracane i nie, na większy ekran. Mocowanie na VESA.