Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

Jak już musisz korzystać z naziemnej tv, a nie z tv od Orange, to poczekaj na dopłaty do nowych dekoderów.
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@Piotrekk85  nic nie dadzą, bo budżet pusty, pewnie i 13 wypłaty emeryci nie dostaną, nie można bezkarnie drukować banknoty, to pogłębia inflację. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

Dadzą bo wycofać się ze zmiany standardu nie można.
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

Ostatnio to dają, ale podwyżki wszystkiego. 

Nic nie dadzą, bo zmiana standardu nadawania, ogłoszona była rok temu, jest czas się przygotować do Czerwca, inna kwestia  to zanim ustawę wprowadzą, nie ma nawet szkicu, to nastanie 2023 rok 🤣


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@Zeusek , dzięki za info. Nawet nie wiedziałem, że takie cuda istnieją. Szafkę mam solidną, to taki 55" z wagą swoją + stojak wytrzyma. 

@Piotrekk85 , moja Neostrada 10Mb/s jest za cienka na TV Orange, więc z OL zrezygnowałem. A skoro porywam się na kilka tysiaków za tv, to po co mi jakieś dopłaty o których tyle wiem, co nic. Wygram w toto, to mi to będzie lotto😊

@Anonim , obojętnie kto naobiecuje, to w rozliczeniu rocznym i w drożyźnie zostanie "wtopione". Nawet taki głupi wieszak na tv za złotówkę niby w promocji z tv, a doczytałem, że jest to jako nagroda i od tego też zedrą. Bez łaski! A pieniądze każde przyjmę, bo to wspólna krwawica podatników, a nie jakaś magiczna skarbona! @Anonim , już się boję o "poprawność", bo posty fruwają w kosmosie😀