Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

Mój Samsung 32-cale nie nadaje się do odbioru w nowej technologii, a czas mam do maja. Pojawił się niedrogi dekoder, bodajże firmy Esperanza, ale moja żona twierdzi, że tanie, to złe. Bądź tu mądry Polaku, na co się zdecydować? Raz już to przerabialiśmy i wszystko poszło w dobre ręce, by kupić tego Samsunga. Na ich wsparciu mają tylko jeden model tv 32-cale i albo pozostaje kupno większego, lub dokupić dekoder. Nie mamy specjalnych wymagań, a dylemat jest. Może z dyskusji co dobrego wyniknie?

DVBT.JPG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@bronzub  zafunduj sobie porządny TV, największy na jaki cię stać, taki co żonie się spodoba 🤣

Życie jest krótkie 😆

MediaExpert 😉 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

34 ODPOW. 34

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 600

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@bronzub  ja to bym się czepił  tego HDMI v1.3


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@bronzub jak nie przeszkadzają dwa piloty lub tańsze rozwiązanie, to lepiej wybrać dekoder DVB-T2. Jeżelj wygoda i nie zależy na kasie, to lepiej wymienić TV.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@agat13 , więc drąże, bo np. taka LTC podpadła UOKiK za inny sprzęt, a naciąć się nietrudno. 

@ketrasaArtur , jak oba teksty przytoczyłem żonie, to się nagle otworzyła. A już myślałem, że zadzwonię na 112, bo żona się "zacięła"😁 Tera oboje się śmiejemy🤣 Nie wiem dlaczego, lecz mam sentyment do Samsunga😊


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 600

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@agat13 , kabel HDMI 2.1 osobno się kupuje, czy jest w zestawie np. Samsunga, bo jestem stary pryk i skleroza mnie kocha😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@bronzub w zestawie z dekoderem masz pilot, baterie, ewentualnie kabel zasilający, jeżeli nie jest na stałe z dekoderem. Kabel HDMI trzeba dokupić osobno.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@ketrasaArtur  ma to znaczenie, jakiej firmy są polecane? Bo jestem zwolennikiem zestawu full, a nie głowienie się, gdzie i jakiej firmy dokupić? Sprzedawca powinien chyba doradzić, ale wiesz, jak to jest. Każda sroczka swój ogonek chwali😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@bronzub nie podpowiem, jakiej firmy wybrać. Od ponad 5-ciu lat nie dokupywalem sprzętu do oglądania na TV. Dla mnie zmieniła się sytuacja oglądania materiałów wideo. Tradycyjnej TV już dawno nie oglądałem, a to co mnie interesuje oglądam na komputerze, smartfonie lub tablecie. Uważam, że dobrze jak pasmo TV jest przeznaczane na internet. Przy obecnej zmianie standardu nadawania zwolnione będzie pasmo 700 MHz. Więc tradycyjna TV w pewnym momencie zniknie z eteru.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dekoder DVB-T2, czy odbiornik tv w tej technologii?

@ketrasaArtur , wiesz co? Wszedłem na stronę Samsunga i zdecydowałbym się na nowy tv z ich kolekcji, ale jak przyszło dobierać parametry z rozdzielczością i czy na full hd, to zbaraniałem. Cale do 55.