Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

Ten dekoder mam jakieś półtora miesiąca i od samego początku mam podobnie, tzn. prawie zawsze pod dłuższej przerwie nie oglądania TV, odrazu po uruchomieniu, mam czarny ekran , widać ikonki "Ostatnio oglądane kanały TV", wybieram kanał, który che oglądać, klikam ok, ale nie załapuje..

Trzeba wyjść ikonką "domku" na pilocie, wybrać aplikacje Orange TV i dopiero wszystko działa jak należy...

 

W każdym dekoderze coś jest nie tak, nie dopracowane są te softy. Wymieniłem Samsunga ICU 100 bo wkurzało mnie włączanie/uruchamianie o czym pisałem w innym wątku, ale tu też widzę problem z uruchamianiem się aplikacji i z muleniem się softu..


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

Czyli wychodzi na to że bug w sofcie dekodera i powinna zająć się tym inżynierka Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 18
  • 0

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

Ogólnie ten dekoder to lipa ,, ja mam cały czas na ekranie fasbooy o koniec ,, dekoder jeszcze z czasów testów apki android tv Orange tv 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 327
  • 1

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

@_dziki_ czy twój problem ustąpił? 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

Tak jak pisałem wcześniej.. niedopracowane oprogramowanie, u wszystkich z czasem podczas uruchamiania, po dłuższej przerwie bezczynności dekodera pojawia się czarny ekran..

Działają niektóre funkcje dekodera, jak np. głośność, ale ekran TV jest czarny.

Należy wtedy kliknąć na pilocie od dekodera "domek" i wejść w aplikacje Orange TV.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 35
  • 195
  • 1

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

Dokładnie jak to opisujecie @jarmk  u mnie to wygląda, dopiero przytrzymanie wyłączenia na pilocie i restart rozwiązuje ten problem. Przypomniały mi się dawne czasy, jak były problemy z odtwarzaniem filmów jak ktoś wrzucał jakiś inny niż standardowy kodek video. Pewnie przyjdzie poczekać na aktualizacje, która mam nadzieję, że rozwiąże ten problem. Z plusów to nie wiem jak u reszty, ale u mnie szybkość działania tego dekodera.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu


@jarmknapisał(-a)

po dłuższej przerwie bezczynności dekodera pojawia się czarny ekran..

 


a nie ma on takiej funkcji oszczędnościowej, co go w zamyśle ma wyłączyć po bezczynności, ale robi to nieudolnie, nie do końca?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

@_dziki_ Sprawdź jak się zachowuje w zależności od włączonego lub wyłączonego trybu oszczędzania energii i ustawienia "nie wyłączaj się automatycznie"-tryb "nigdy"


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

@pirenej 

Jest tylko takie cuś, ustawione domyślnie na wyłącz. i nic nie daje..

 

20221207_211658.jpg

@agat13 

A gdzie w ustawieniach tego dekodera jest takia opcja..? 

 "nie wyłączaj się automatycznie"-tryb "nigdy"

 
 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Dekoder 4k Stream czarny obraz po uruchomieniu

@jarmk  skojarzyłem po starszym typie dekodera. Tu na screenie masz "uśpij urządzenie po 1 godz braku aktywnisci" 

Zmień na "nigdy"

Ja bym jeszcze wyłączył wygaszacz ekranu na testy