Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dekoder 4K Stream - sortowanie kanałów TV

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Dekoder 4K Stream - sortowanie kanałów TV

Czy w tym dekoderze można posortować kanały? I nie chodzi mi tu o dodawanie ich do ulubionych. Przy podpisywaniu umowy zapewniono mnie, że tak i że jest to proste. A jednak nie mogę nigdzie znaleźć opcjii sortowania. Ulubione a posortowane to dwa różne znaczenia i nie lubię jak ktoś mnie wprowadza w błąd.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dekoder 4K Stream - sortowanie kanałów TV

@Ruda50 nie znalazłem pozytywnej dla Ciebie informacji o możliwości samodzielnego sortowania kanałów. Na marginesie zaciekawiło mnie wg jakich kategorii chcesz sortować. Nie mam możliwości sprawdzić, bo nie korzystam z takiego dekodera, ale zakładam iż udostępnia kanały wg takich samych grup jak w innych dekoderach. Świadomie używam określenia "grup" bo to oznacza swego rodzaju sortowanie. Przykładowo kanały sportowe są około 111, czysto filmowe powyżej 222, bajki 555, muzyczne 666, informacyjne od 22 numeru kanału. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Dekoder 4K Stream - sortowanie kanałów TV

@Ruda50 najczęściej operatorzy idgórnie narzucają kolejność kanałów. Z listy głównej sortowanie przez użytkownika najczęściej jest niedostępne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dekoder 4K Stream - sortowanie kanałów TV

@Ruda50 nie znalazłem pozytywnej dla Ciebie informacji o możliwości samodzielnego sortowania kanałów. Na marginesie zaciekawiło mnie wg jakich kategorii chcesz sortować. Nie mam możliwości sprawdzić, bo nie korzystam z takiego dekodera, ale zakładam iż udostępnia kanały wg takich samych grup jak w innych dekoderach. Świadomie używam określenia "grup" bo to oznacza swego rodzaju sortowanie. Przykładowo kanały sportowe są około 111, czysto filmowe powyżej 222, bajki 555, muzyczne 666, informacyjne od 22 numeru kanału. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Dekoder 4K Stream - sortowanie kanałów TV

@Ruda50  dekodery operatorów, mają na sztywno ustawione listy programów, jedynie możesz Ulubione stworzyć po swojemu, tak jest u każdego operatora w pl.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 13
  • 0

Dekoder 4K Stream - sortowanie kanałów TV

Dzięki. Do tej pory byłam w Inei i tam była taka opcja, ale to nie był światłowód. To mi bardzo ułatwiało sprawę. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Dekoder 4K Stream - sortowanie kanałów TV

@Ruda50  trzeba się przyzwyczaić, bo Orange tak ustawia listy kanałów, we wszystkich swoich dekoderach. Ulubione kanały można poukładać jak się chce 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Dekoder 4K Stream - sortowanie kanałów TV


@IreneuszCDnapisał(-a) Ulubione kanały można poukładać jak się chce 

A jak tego dokonać....? Bo jakoś nie doszedłem do tego w 4K Stream..