Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy w Orange zamiast dekodera telewizyjnego można korzystać z kart CI podłączanych bezpośrednio doTV


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Czy w Orange zamiast dekodera telewizyjnego można korzystać z kart CI podłączanych bezpośrednio doTV

Dodana pasująca etykieta - moderator Bartłomiej

 

Obecnie mam TV w innej sieci i zamiast dekodera mam kartę CI wkładaną bezpośrednio do TV, eliminuje to konieczność posiadania dekodera i dodatkowego pilota. Czy w Orange też można korzystać z kart CI ? Dzięki za pomoc

11 ODPOW. 11

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Czy w Orange zamiast dekodera telewizyjnego można korzystać z kart CI podłączanych bezpośrednio doT

Witaj @Gicbern

 

Niestety, obecnie nie ma takiej możliwości.

 

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Czy w Orange zamiast dekodera telewizyjnego można korzystać z kart CI podłączanych bezpośrednio doT

@Gicbernjak już to masz moduł CI z kartą, Orange paruje kary dostępu z dekoderem, więc pozamiatane, jeśli masz parcie na moduł CI+ to NC+ ma takowe.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Czy w Orange zamiast dekodera telewizyjnego można korzystać z kart CI podłączanych bezpośrednio doT

@Anonim Nawet nie chodzi o parowanie kart. Po prostu technologia na to nie zezwala. Brak odpowiedniej obsługi w TV.

Anonim

Nie dotyczy

Czy w Orange zamiast dekodera telewizyjnego można korzystać z kart CI podłączanych bezpośrednio doT


@BORAXnapisał(-a)

@Anonim Nawet nie chodzi o parowanie kart. Po prostu technologia na to nie zezwala. Brak odpowiedniej obsługi w TV.


Jeśli dekoder sat od Orange, to nie było by problemów, ale bez sensu moim zdaniem, poprzedni mój post to była tylko uwaga co do modułu CI, takowego nie ma i nie będzie w Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Czy w Orange zamiast dekodera telewizyjnego można korzystać z kart CI podłączanych bezpośrednio doT


@Anonimnapisał(-a)Orange paruje kary dostępu z dekoderem

Karty nie są parowane, bo już 2 razy miałam wymianę dekodera TV i karta zostawała ta sama.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Czy w Orange zamiast dekodera telewizyjnego można korzystać z kart CI podłączanych bezpośrednio doT

@fHe9z3p fizycznie może nie, ale następuje powiązanie konkretnego abonenta z dekoderem systemowo. Nie można aktywować usługi, bez dodania dekodera do konta abonenta. Konkretne ID i pin do TV nie przejdzie na innym sprzęcie.

Anonim

Nie dotyczy

Czy w Orange zamiast dekodera telewizyjnego można korzystać z kart CI podłączanych bezpośrednio doT


@fHe9z3pnapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)Orange paruje kary dostępu z dekoderem

Karty nie są parowane, bo już 2 razy miałam wymianę dekodera TV i karta zostawała ta sama.


Karty można parować on line, więc zmiana sprzętu w tym nie przeszkadza, wystarczy sprawdzić u znajomego co ma podobny dekoder.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 80
  • 1

Czy w Orange zamiast dekodera telewizyjnego można korzystać z kart CI podłączanych bezpośrednio doT

Cześć, czy coś się zmieniło w omawianym temacie? Czy IPTV od Orange daje możliwość bezpośredniego wpięcia do TV i obsługi z jego poziomu?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Czy w Orange zamiast dekodera telewizyjnego można korzystać z kart CI podłączanych bezpośrednio doT


@AdrianWykanapisał(-a)

Cześć, czy coś się zmieniło w omawianym temacie? Czy IPTV od Orange daje możliwość bezpośredniego wpięcia do TV i obsługi z jego poziomu?


Nie.