Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy to normalne jest , aby....

ROZWIĄZANE

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Czy to normalne jest , aby....

Jak sie odkreci obudowe to zapewne stracilo by sie gwarancje i ostatecznie musialo by sie placic za sprzet na koniec umowy jak by sie go oddawalo...

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy to normalne jest , aby....


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka  Nie może więcej pobierać, bo by się zasilacz wyłączył. W rękach tego nie miałem. Ktoś jeszcze gdzieś narzeka, że się grzeje? Jak ktoś jest dociekliwy, to niech sobie obudowę rozkręci i sprawdzi, co się w nim grzeje.  

 


Nie wiedziałam o tym że w przypadku przegrzania wyłącza się zasilacz ( to mnie trochę uspokoiło ) Emotikon: Szczęśliwy

Nie wiem czy ktoś jeszcze ma podobny problem, ale czytałam gdzieś na forum, że te dekodery lubią trochę ciepła. Dziwne jest to że moment kulminacyjny w grzaniu wystąpił w sobotę, natomiast wczoraj czyli w niedzielę doszedł do temperatury raczej normalnej ( nie znam się ale tak myślę ) gdyż około 23:00 termometr zaokienny położony na dekoderze pokazywał około 50 stopni ciepełka ( czyli raczej w normie )

Dziękuję @Anonim Emotikon: Mrugający

Dodam, że kiedyś miałam problem z laptopem starszej generacji - mianowicie gdy go włączałam to on w mig się wyłączał ( podobno z gorąca to było Emotikon: zakłopotany )


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy to normalne jest , aby....


@pszpreganapisał(-a)
Jak sie odkreci obudowe to zapewne stracilo by sie gwarancje i ostatecznie musialo by sie placic za sprzet na koniec umowy jak by sie go oddawalo...

Tak, to prawda @pszprega miałabym bardzo dużo kłopotów za taką zabawę w rozkręcanie etc. Emotikon: Mrugający 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Czy to normalne jest , aby....


Dziwne jest to że moment kulminacyjny w grzaniu wystąpił w sobotę, natomiast wczoraj czyli w niedzielę doszedł do temperatury raczej normalnej

 


Badania statystyczne wykazują w soboty zwiększone korzystanie z Youtube Red i tym podobnych serwisów 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy to normalne jest , aby....

 


Badania statystyczne wykazują w soboty zwiększone korzystanie z Youtube Red i tym podobnych serwisów 😉

 

Masz rację @bluesmanniak

Przed chwilą rozmawiałam z działem technicznym który potwierdził że takie zdarzenia mogą mieć miejsce ( może też tak być w przypadku nagrywania jakiegoś programu ) Lecz gdyby powtarzały się podobne historie to nie ma sprawy z ewentualną wymianą wspomnianego dekodera Emotikon: Język Jak na razie jest wszystko ok.Emotikon: Mrugający

Miłego dnia 🙂


 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Czy to normalne jest , aby....

@wscieklaewka Z ciekawości, ten dekoder to nie z Orange ?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Czy to normalne jest , aby....


@BORAXnapisał(-a)

@wscieklaewka Z ciekawości, ten dekoder to nie z Orange ?


Witaj dziś @BORAX 🙂

Ten dekoder nie jest z Orange Emotikon: Mrugający a może coś więcej wiesz na temat owego dekodera ( bo ja zielona w tym temacie jestem ):smileysad:


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Czy to normalne jest , aby....

@wscieklaewka Nie, nigdy styczności nie miałem.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Czy to normalne jest , aby....

Nie może być tak, że jest tak nagrzane, że można się poparzyć. 

Anonim

Nie dotyczy

Czy to normalne jest , aby....

Ten dekoder to chyba z Vectry PVR STB HD 3831 CDX. Sprzęt z kablówek. Grzeje się, to niech się grzeje najwyżej dadzą nowy jak będzie kuleć.