Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy dekoder zadziała w UK

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa  z tego co napisałaś wczoraj wywnioskowałem że masz sąsiada który się zna na rzeczy i będzie potrafił pomóc nawet w ustawieniu anteny, ale jeśli piszesz że ta antena tylko tam jest no to nie wiadomo czy jest sprawna, czy konwenter, kable przyłączeniowe są w porządku i czy w ogóle można ją ruszać/ustawiać i wreszcie czy ów sąsiad to potrafi sprawdzić/wykonać. Jak dla mnie za dużo niewiadomych, lepiej to odpuścić. 

Edyta:

Jeśli macie dostęp do internetu stacjonarnego i telewizor typu smart to możesz tu w Polsce wykupić na miesiąc dostęp do telewizji online np. Canal+Online i uruchomić w UK ściągając aplikację pod tą samą nazwą na telewizor. Przy okazji anteny sat w UK przeważnie jeśli nikt nie grzebał są ustawione na satelitę Astra, a jeśli tak jest to bez znajomości tematu laik nie przestawi anteny na satelitę Hot Bird tak aby miała dobry sygnał pozwalający na odbiór telewizji C+, ale jak pisze @Arti_Kn_Pl samego podłączenia dekodera do tejże anteny spróbować można...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5549
  • 22477
  • 185

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa 

Pytanie kluczowe: czy mama ma tam w UK dostęp do internetu?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2034
  • 5527
  • 184

Czy dekoder zadziała w UK

Dekoder nie jest duży ani ciężki, nie potrzebujesz tam dostępu do neta, tylko antena satelitarna która wisi, więc moim zdaniem bierz i sprawdź. Jeśli antena poprawnie ustawiona zadziała. Nic nie tracisz.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 66
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK

Internet mamy, nie powiem jaki dokładnie bo nie wiem ale YouTube da się oglądać. Co do dekodera to wezmę ale wolę mieć plan B jak to nie wypali. Bo zrobię mamie smaka a tu nici z telewizji.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 66
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK

A pisałeś @@slav72 ze da się na tym dekoderze uruchomić tą aplikację do telewizji jak to zrobić?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa przeczytaj jeszcze raz Czy dekoder zadziała w UK – Strona 2 - Nasz Orange - 375428 pisałem że aplikację można uruchomić na dekoderze Ultrabox+ 4K, a Ty prawdopodobnie masz ten słabszy TVBOX+, a on nadaje się tylko do odbioru tv sat, niestety. Możesz dokładnie określić który dekoder posiadasz?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 66
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK

Sprawdziłam po nazwać w googlu i mam ten tvbox+. Ale tam jeszcze sobie poczytałam i skoro mam tą umowę na telewizje z Orange to też powinnam mieć Orange tv go.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa  no to niestety na tym dekoderze tylko dostęp do tv sat, co zaś tyczy się Orange TV GO to nie jestem pewien czy masz darmowy dostęp do tej usługi, poczytaj to Orange TV Go - Telewizja Orange w aplikacji na Twoim smartfonie | Orange Polska


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa Przy ofercie od canal+ zyskujesz bezpłatny dostęp do aplikacji canal+ online. Orange TV Go jest dla klientów telewizji internetowej.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@marcin0216  czy jesteś pewien że będzie mieć dostęp do C+Online przy ofercie na C+ za pośrednictwem Orange?, bo na pewno ma się dostęp do tej oferty jeśli ma tv bezpośrednio od C+ (ja tak mam to wiem), a pytam bo nie znam warunków ofert łączonych lub branych za pośrednictwem.

Edyta:

Doczytałem i @ludaa  ma dostęp do oferty C+Online gdyż od jakiegoś czasu w Orange umowę na tv sat  podpisuje się z C+, więc @ludaa  możesz sobie uruchomić dostęp do swojej oferty online, za pośrednictwem smartfonu, komputera, smart tv, przystawki wszędzie tam gdzie masz dostęp do internetu (stacjonarnego, mobilnego). Tak więc w UK też pooglądasz online to co masz w swojej ofercie sat. Aktywuj i śmigaj CANAL+ online dla Abonentów (canalplus.com) , CANAL+ online (canalplus.com)

(nie potrzebujesz do tego dekodera).