Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy dekoder zadziała w UK

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2112
  • 7764
  • 31

Czy dekoder zadziała w UK


@ludaanapisał(-a)

 Może ty Pirenej wymyślisz mi coś nie sztampowego a najlepiej żeby dało się ta tv pooglądać 😅


chciałem zasugerować, że spotkanie świąteczne jest po to, aby pobyć ze sobą, a nie z telewizorem. Tyle wystarczy.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 66
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK

Zgadzam się z tobą zupełnie. Natomiast nie pisałam że ta telewizja ma być oglądana tylko w święta, na święta to jest prezent w postaci tv. Wszystko jest dla ludzi także to pudełko z obrazkami, a w szczególności dla starszych osób ma ono inne znaczenie jeśli mówią tam w ojczystym języku. Więc dziękuję ci za dobre chęci ale pozwól że swoje relacje rodzinne będę układała sama.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa  czytałaś mój ostatni post związany z C+Online?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 66
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK

Dzięki że zwróciłeś mi uwagę, przegapiłam to. Super informacja ale zajme się tym już jutro bo dziś już późno i do tego ciśnienie mi skoczyło 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5549
  • 22475
  • 185

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa 

Przede wszystkim nie denerwuj się, nie warto.

Generalnie oferty TV najlepiej jest organizować lokalnie, na miejscu.

Jeśli jest internet, to są przecież serwisy telewizyjne. Zależnie od tego czy internet da się podłączyć bezpośrednio do TV czy nie i od tego jakie jest oprogramowanie TV zależy czy z tych serwisów można korzystać bezpośrednio z TV czy wymaga to dodatkowych urządzeń. Wśród serwisów TV są zarówno te wymienione, jak i inne, w tym darmowe, obejmujące także polskie programy. Tu jednak możemy pisać tylko o ofertach Orange, więc wiele ponad to co już napisano się nie dowiesz.

PS. Dekoder satelitarny bym sobie odpuścił, bo przecież jeśli antena SAT nie jest używana to nawet nie wiadomo czy zainstalowany na niej odbiornik LNB jest sprawny i w ogóle nadaje się do odbioru tego sygnału. Poza tym ustawienie anteny satelitarnej nie jest wcale takie proste.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5549
  • 22475
  • 185

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa 

Warto szerzej się w temacie rozejrzeć. Tu sporo zostało powiedziane, co może Cię zainteresować.

https://nasz.orange.pl/t5/Telewizja/Orange-TV-Go-korzystanie-za-granic%C4%85/td-p/118596

W kontekście prawdziwego odbiornika TV, żeby oglądać na nim, to trzeba by mieć jeszcze komputer (np. laptop) z wyjściem HDMI i stosowny kabelek. Poza oczywiście dostępem do sieci i potwierdzeniem działania serwisów krajowych w UK (czego na 100% nie wiemy).

 

Natomiast rozwiązanie satelitarne, do którego poprzednio zniechęcałem, jest sensowne, ale tylko w dłuższej perspektywie: jeśli zarówno dekoder jak i ustawienia anteny miałyby być "na stałe". Wtedy warto w to zainwestować. W sensie: znaleźć kogoś kto pomoże skonfigurować na miejscu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

Z tego co słyszałem aby korzystać z tych usług online (C+ Online, O TV Go) w UK to da się ale wyłącznie wykorzystując VPN.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 136
  • 638
  • 15

Czy dekoder zadziała w UK

W c+online nie wiem, bo korzystam z iptv i orange tv go, ale tu mam w regulaminie zapis o dzialaniu w UE. Choc zdarzalo sie, ze dzialalo w Turcji czy Egipcie (zalezy na jakim wifi).


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@marcin0216 zapisy dotyczą działania usług (obydwu) w UE, a jak wiadomo UK wyszła z Unii.