Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy dekoder zadziała w UK

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa tak inny dekoder satelitarny też zadziała na odpowiednio ustawionej antenie sat, radzę się dowiedzieć czy antena u mamy jest ustawiona na satelitę Hot Bird 13E, a tu masz linka do przejściówki https://allegro.pl/oferta/adapter-gniazdka-przejsciowka-eu-uk-polska-anglia-11723836843  🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 66
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK

Jak jest ustawiona antena to nie wiem ale poproszę naszego sąsiada i on nam zawsze z takimi rzeczami pomaga. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa a to ok, skoro sąsiad pomocny i znający się na rzeczy to przyjemnego oglądania polskiej tv z mamą w UK życzę. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Czy dekoder zadziała w UK

Technicznie zadziała po przestawieniu anteny na Hotbird, ale (od razu zaznaczam, że nie czytałem) na pewno nie jest to zgodne z regulaminem usługi.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@BORAX  ale wiesz ile takich nielegalsów działa na stałe za granicą , więc o jeden na kilka dni nie przyjdzie 😁😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 260
  • 1643
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK


@slav72napisał(-a)

@ludaa na 99% jest to Ultrabox 4K i on zadziała w UK o ile będą takie warunki spełnione jak napisałem wcześniej. Z tyłu lub pod spodem dekodera jest tabliczka z nazwą. Tak "prąd" jest taki sam tylko pamiętaj o przejściówce.


Mały, z dużym plusem to na 99% jest TVBox+ 😉 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@bluesmanniaki  masz rację, dzięki za wyłapanie pomyłki, oczywiście miałem na myśli TVBOX+, a napisałem Ultrabox+ ze względu na to że wcześniej wspominałem o Ultraboxie+ (ten ma też znak "+" na górze tyle że dużo mniejszy niż TVBOX+ 😁), ale oczywiście również zadziała w UK po spełnieniu takich samych warunków po podłączeniu do anteny sat, niestety nie ma możliwości takich jak Ultrabox+ 4K ( miedzy innymi brak możliwości podłączenia do neta i oglądania programów online bez anteny).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Czy dekoder zadziała w UK


@ludaanapisał(-a)

Jak jest ustawiona antena to nie wiem ale poproszę naszego sąsiada i on nam zawsze z takimi rzeczami pomaga. 


Czarno to widzę.

Jeśli antena jest ustawiona na inną pozycję satelitarną, to żaden sąsiad niczego w niej raczej nie będzie przestawiał na kilka dni, chyba że antena nie jest w ogóle używana, a  wtedy może być jeszcze gorzej (bo nie wiadomo czy kable sprawne, itd., itp...

Jedyna kombinacja przy której to zadziała od ręki, to wtedy jeśli na istniejącej instalacji antenowej jest już odbierany program z tego samego satelity.

Cokolwiek więcej o tym co jest na tej antenie w UK odbierane w tej chwili?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2083
  • 7664
  • 31

Czy dekoder zadziała w UK


@ludaanapisał(-a)

Moja mama mieszka w UK i tak sobie pomyślalam że zrobię jej niespodziankę na święta i zabiorę dekoder z Polski żeby mogła sobie pooglądać polską telewizję


Pomysł zacny, ale z tego co napisali koledzy, jest kilka dodatkowych rzeczy do wykonania, których możesz nie ogarnąć i zamiast niespodzianki będzie mitręga, zawód i stracony czas, zamiast czasu spędzonego razem. Obmyśl inną niespodziankę.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 66
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK

Wczoraj jak zamknelam przeglądarkę i kładłam się spać byłam pełna pozytywnych mysli co do tego pomysłu, a dzisiaj skutecznie ostudziliście mój zapał😢. To jest dom i tylko my tam mieszkamy. Co do anteny to wiem tylko że jest ale nikt z nas jej nigdy nie podłączał. Więc nie wiem co mam teraz zrobić. Może ty Pirenej wymyślisz mi coś nie sztampowego a najlepiej żeby dało się ta tv pooglądać 😅