Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy dekoder zadziała w UK

ROZWIĄZANE

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 66
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK

Mam do was takie pytanko. Moja mama mieszka w UK i tak sobie pomyślalam że zrobię jej niespodziankę na święta i zabiorę dekoder z Polski żeby mogła sobie pooglądać polską telewizję. Tylko tak się zastanawiam czy ten dekoder tam zadziała.  Czy ktoś może mi udzielić takiej informacji. Nie chcę bez sensu wozić ten dekoder jak nie zadziała 😅

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa jaki to dekoder?, jeśli Ultrabox 4K to masz tam aktywną usługę C+Online, wtedy wystarczy dostęp do neta stacjonarnego i tv będzie śmigać nawet bez anteny sat.

Pamiętaj tylko o przejściówce angielskiej do gniazdka.

PS.

Pod anteną sat też będzie śmigał, o ile satka jest ustawiona na satelitę Hot Bird 13E.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

42 ODPOW. 42

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5507
  • 22314
  • 184

Czy dekoder zadziała w UK

Nie zadziała. Telewizja od Orange działa tylko w sieci Orange. W UK możesz próbować aplikacji Orange TV GO, jeśli masz ją w abonamencie. Powinno zadziałać, ale to tylko na telefonach/tabletach.

Chyba że chodzi ci o jakiś dekoder satelitarny, to wtedy jest trochę inaczej. Napisz jaką masz umowę.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 66
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK

No to szkoda😢

 

Dekoder mam podłączony do talerza więc raczej to jest telewizja satelitarna. Kilka miesięcy temu przedłużałam i dostałam nowy dekoder taki mały.

 

________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5507
  • 22314
  • 184

Czy dekoder zadziała w UK

Satelitarny może zadziałać. To umowa z C+? Dekoder nie jest podłączony do internetu?

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa jaki to dekoder?, jeśli Ultrabox 4K to masz tam aktywną usługę C+Online, wtedy wystarczy dostęp do neta stacjonarnego i tv będzie śmigać nawet bez anteny sat.

Pamiętaj tylko o przejściówce angielskiej do gniazdka.

PS.

Pod anteną sat też będzie śmigał, o ile satka jest ustawiona na satelitę Hot Bird 13E.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 66
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK

Umowę podpisywałam w orange ale pan z którym to uzgadnialam coś wspominał że będzie  zmiana. Na pilocie jest napis canal+ i na dekoderze duży plus od góry, więc chyba to jest od nich. Ale umowa podpisana w salonie Orange. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 66
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK

O przejściówce zapomniałam kompletnie. Jeszcze takie głupie pytanie ale prąd jest taki sam jak u nas nic się nie spali?😅


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Czy dekoder zadziała w UK

@ludaa na 99% jest to Ultrabox 4K i on zadziała w UK o ile będą takie warunki spełnione jak napisałem wcześniej. Z tyłu lub pod spodem dekodera jest tabliczka z nazwą. Tak "prąd" jest taki sam tylko pamiętaj o przejściówce.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 66
  • 0

Czy dekoder zadziała w UK

Teraz nie sprawdzę bo jestem daleko od domu. A jakby to był inny dekoder to zadziała po podłączeniu do anteny satelitarnej? Bo w sumie o tym myślałam a na budynku jest antena więc nie byłby to problem

 

________________
* Usunąłem pusty spoiler – moderator Michał


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5507
  • 22314
  • 184

Czy dekoder zadziała w UK

Antena antenie nierówna. Musi być ustawiona na tego samego satelitę.