Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

z abonamenta na mix-a, czy możliwe?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

z abonamenta na mix-a, czy możliwe?

Witam, miałem taryfę mix-a, to było najlepsze, przedłużyłem umowę ale tylko na abonament 😞 a taryfa mix-a już zakończone, ale można pisać do BOK, w celu przedłużenia w taryfie mix-a, i można wybrać mix-a tylko telefonicznie. Obecnie mam abonament, i ważny na 3 lata, jednak czy można powrócić do mix-a wyłącznie przez telefon wcześniej pisząc do BOK-a? czy to możliwe? bardzo mi zależy.
5 ODPOW. 5

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

z abonamenta na mix-a, czy możliwe?

Raczej,najpierw powinieneś rozwiązać umowę abonamentową,a wtedy brać MIX-a jedynie. A MIX-a weźmiesz przez telefon. Ale najpier poczekaj oczywiście na zakończenie umowy bo będziesz musiał zapłacić karę umowną.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

z abonamenta na mix-a, czy możliwe?

Niestety propozycja od @pszprega na dziś jest nie możliwa.
Mixów już nie ma, są dla osób które mają mixy. Ty już nie masz, więc obecnie już niestety nie skorzystasz z oferty typu mix.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

z abonamenta na mix-a, czy możliwe?

@Piotrekk85 dzięki za info bo tego nawet nie wiedziałem... 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

z abonamenta na mix-a, czy możliwe?

Mam zerwać umowę w orange? nie ma mowy! 🙂 a jak skończy umowę, rozwiązując umowę (wypowiedzenie), i biorąc lub przedłużając umowę zachowuje numery (tak chcę zachować numer telefonu, bo mam przypisane numery i niektóre przychodzące z internetu np. aliorbank), ustawinia usługi, konta itd.?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

z abonamenta na mix-a, czy możliwe?


pdurka napisał(-a):
Mam zerwać umowę w orange? nie ma mowy! 🙂 a jak skończy umowę, rozwiązując umowę (wypowiedzenie), i biorąc lub przedłużając umowę zachowuje numery (tak chcę zachować numer telefonu, bo mam przypisane numery i niektóre przychodzące z internetu np. aliorbank), ustawinia usługi, konta itd.?

Nikt Ci nie doradza zrywania umowy, a co gorsza, nie możesz wrócić do Mixa bo Orange nie ma już takiej oferty... na stronie Orange nie znajdziesz też propozycji przejścia z umowy abonamentej na rozwiązanie numer na kartę, tylko w górę... Ciekawe czy da się załatwić pozostawienie numeru gdy przejdzie okres zastrzeżony umowy... ale jak sądzę to tylko w salonie, lub poprzez doradcę. Co do zachowania numeru, to jest to możliwe ... chociażby migrując do innego operatora 😉 więc ... dlaczegoby Orange nie miało zachować klienta, zmieniając z abonamentowego na takiego "na kartę"...  tymbardziej, że przecież obecnie i numery kartowe podlegają rejestracji przez operatorów.